1. Новини Закарпаття

Як вибрати ванну: основні критерії

Сьогодні більшість людей вибирають повноцінні ванни, а не душові кабіни. Вони представлені в широкому розмаїтті, тому звичайний покупець може натрапити на труднощі при виборі. Про те, як вибрати ванну Церсаніт, ми детально розповімо в нашій статті.

Розмір

Головний критерій вибору — це розмір ванної. Потрібно заздалегідь знайти оптимальне місце для її установки та зробити всі необхідні виміри.

Також потрібно брати до уваги параметри тих людей, котрі будуть нею користуватися. З точки зору комфорту, чим вище людина, тим довше повинна бути ванна. Наприклад, при зрості 175 см підійде ванна довжиною 170-180 см. У ній можна буде прийняти положення напівлежачи.

Форма чаші

Ванна може мати прямокутну, овальну/круглу або кутову чашу. Якщо площа приміщення велика, то потрібно орієнтуватися на особистісні переваги. А ось у маленькому приміщенні найкраще встановлювати прямокутну ванну. Вона економить площу. Як альтернатива можна також купити душову кабіну за посиланням https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/dushovi-kabini/.

Матеріал

Сучасні ванни виготовляють з різноманітних матеріалів. Саме від матеріалу багато в чому залежить термін експлуатації сантехніки.

Традиційними вважаються ванни, виконані з чавуну. Вони мають невисоку теплопровідність, тому вода залишається гарячою тривалий час. Гладкість поверхні забезпечує емалеве покриття.

Сталеві ванни виготовляють з нержавіючої сталі. Їх головна перевага — декоративність. На ринку представлені моделі різної конфігурації й кольорів Тому підібрати варіант, який гармонійно доповнить інтер'єр, не складе труднощів.

Додаткові функції

Прийняття ванни в домашніх умовах може зрівнятися з повноцінним SPA. Однак для цього у ванній повинні бути передбачені додаткові функції.

Серед споживачів користуються популярністю ванни з гідромасажем. При його включенні вода в чаші починає циркулювати. Струмені впливають на тіло, що дарує відчуття розслабленості. Після такої процедури підвищується тонус всього організму, людина відчуває себе бадьорою та енергійною.

У деяких ванних передбачена функція аеромасажу. Масаж виконується за допомогою бульбашок, які піднімаються наверх.

Де купити ванну?

Якщо ви хочете купити ванну з оптимальними характеристиками, то переходьте в інтернет-магазин Cersanit за посиланням https://www.cersanit.com/ua/. У каталозі представлені ванни з акрилу, ДСП, пластику та інших матеріалів. Також вони відрізняються за своєю формою. Наприклад, є прямокутні або симетричні.

Інтернет-магазин гарантує високу якість представлених товарів. Також покупців приємно порадують ціни. У розділі «Акції» можна ознайомитися з актуальними знижками, які допоможуть добре заощадити.