1. Новини Закарпаття

Як обрати соковижималку: основні параметри пристрою

Сучасна побутова техніка значно облегшила життя звичайній людині. Завдяки новому обладнанню, кожен власник тепер витрачає мінімум часу на повсякденні справи. Знайти необхідну техніку для дому можна на сайті: www.tefal.ua.

Як обрати соковижималку

Свіжовичавлений сік – це корисний та смачний напій, який значно покращує імунітет та стан здоров’я. Більшість віддає перевагу покупним сокам, через те що самостійно вичавити сік практично неможливо. Проте, такі продукти у своєму складі мають мінімум свіжого соку, та максимум додаткових компонентів для створення більш насиченого смаку. Через це, такий сік має мінімум корисних речовин у своєму складі, тому пити його для покращення імунітету малоефективно.

Для того щоб кожен день пити корисний натуральний сік, та не купувати готовий, використовують соковижималку. Цей пристрій використовується для приготування соків із різних овочів та фруктів.

Основна його перевага в тому, що власник самостійно вирішує який сік він хоче спробувати сьогодні. Готувати смачний напій можна не лише із привичних фруктів, але й з овочів.

Для того щоб обрати кращий пристрій, потрібно звертати увагу на наступні характеристики:

  1. Тип продукту. Для більш звичних продуктів використовують вертикальні соковижималки. Вони підходять для різних овочів та фруктів, в тому числі і моркви, яблук, редису та ін. Горизонтальні зазвичай мають у своєму складі декілька видів насадок, завдяки яким можна обробити і більш тверді продукти. Це можуть бути різні види горіхів, насіння та ін. тверді частини.
  2. Час праці. Цей параметр впливає на тривалість часу роботи пристрою. Аналізуючи цю характеристику можна зрозуміти, наскільки довго в безперервному режимі зможе працювати соковижималка.
  3. Виробник. На ринку зараз часто зустрічаються соковижималки від китайських брендів, які відрізняються поганою якістю та недовговічністю. Саме тому, щоб потім не жаліти про свій вибір, потрібно обирати лише товари від перевірених виробників. Саме до таких відносять компанію Tefal, яка вже давно займає лідирующі позиції на ринку.