1. Новини Закарпаття

Випрямлячі для волосся: на що звернути увагу і чим відрізняються моделі від бренду Ровента

Лише деякі дівчата можуть похизуватися рівним та прямим волоссям. Більшості приходиться ходити на процедури кератину, для того щоб їх зачіски виглядали чудово. Проте така послуга потребує значних фінансових затрат, тому в якості альтернативного варіанту, багато хто обирає випрямлячі для волосся. Знайти якісні моделі можна на сайті: https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ВОЛОССЯМ/Випрямлячі/c/straighteners.

На що звернути увагу при купівлі випрямляча для волосся

Випрямляч для волосся – це корисний та практичний пристрій, який допомагає волоссю виглядати завжди рівно та гарно. Завдяки купівлі такого апарату, більше не потрібно буде витрачати час та кошти на різні салонні процедури, бо створювати гарну зачіску можна самостійно вдома.

Для того щоб обрати практичний та довговічний пристрій, потрібно обов’язкову увагу приділити його матеріалу пластин. Зазвичай у випрямлячах для волосся використовують наступні види:

  1. Керамічні. Це доволі поширений та практичний матеріал, який використовують у сучасних випрямлячах. Завдяки своїй конструкції, вони рівномірно прогрівають усю пластину, тим самим пластини краще рухаються по волоссям. При цьому, випрямлячі від бренду Ровента із керамічними пластинами, зазвичай мають недорогу вартість та високу якість .
  2. Тефлон. По своїм характеристикам дуже схожі на керамічні, проте краще захищають волосся від теплового впливу. Більш підходить для тонкого та м’якого волосся.
  3. Метал. Зазвичай використовуються у дешевих моделях, та по своїм характеристикам значно програє тефлону та кераміці.

Який випрямляч замовити

Для того щоб пристрій був практичним і довговічним, потрібно обирати тільки популярні вироби у перевірених брендів. Саме до таких відносять французьку компанію Ровента.

На їх офіційному сайті Rowenta.ua можна знайти широкий вибір якісних випрямлячів для волосся. Це офіційний представник, тому вся продукція в асортименті відрізняється високою якістю та надійністю.

Також на сайті представлений перелік офіційних дистриб'юторів, через яких можна замовити товар та отримати гарантію та обмін по європейським стандартам. Саме через ці характеристики, компанія Ровента вважається одним із найкращих виробників випрямлячів для волосся.