1. Новини Закарпаття

Переваги використання розсувних міжкімнатних дверей у квартирі

Коли у квартирі все компактно розподілено, то відчуття комфорту не змусить себе чекати. Бо візуальне збільшення простору додає більше щастя від того, що не доводиться придумувати техніки, як відкрити двері, якщо вони знаходяться впритул.

Які типи дверей актуальні для квартир невеликої площі?

Коли в будинку мало місця, то незручність нагадує про себе на кожному кроці. Особливо, коли змінити входи в кімнати не можна, але зекономити місце біля дверей треба. Тоді на сторінці сайту фабрики ТERMINUS https://terminus.ua/catalog/doors/filter/dodatkovo-is-derevyani/ слід обрати двері за тим типом відкривання, що найкраще підходить для кімнати:

  • Складні. Вони економлять простір і мають форму як книжки, так і гармошки, що не займає багато місця. Двері кріпляться завдяки простій технології установки, яка не потребує особливих затрат чи інструментів. Їх багатофункціональність пояснює той факт, що ширина дверних полотен підходить для всіх можливих дизайнерських та стильових рішень. Дві і більше стулки дверей дозволяють рухатись по заданому їх напрямі, що дуже зручно і водночас швидко.

  • Розсувні. Вони можуть поєднуватись із будь-яким стилем: чи то класикою, чи то лофтом, чи то прованським, чи то ф’южн. Двері виглядають дуже оригінально завдяки різним елементам декору та контрастним відтінкам. За зрушення у конструкції відповідає спеціальний механізм, що робить їх схожими на шафу-купе, проте самі дверні полотна не розсуваються. Також розсувні міжкімнатні двері дуже безпечні, оскільки об їх ребро неможливо вдаритись. У них немає функції від/на себе і вони не зберігають тепло і не поглинають звуки.

Чому розсувні міжкімнатні двері – це стильно і вигідно?

Розсувні двері займають мінімум місця, але за зовнішнім виглядом нагадують кімнати японських палаців, інкрустовані розкішними скляними вітражами. Поряд з тим у господарів невеликих осель вони завойовують місце під сонцем, бо в них є ціла добірка переваг:

  • Безпечні для людей з інвалідністю, що не можуть самостійно пересуватись по кімнатах.

  • Красивий дизайн дверей, який дозволяє зробити будь-яку забаганку покупця реальністю.

  • Оснащені якісною фурнітурою, які схожі на витончені музейні експонати.

  • Економлять використання простору і візуально збільшують кімнату.

  • Не відчиняються при протягах чи сильному вітрі.

  • Вони можуть працювати завдяки автоматичній системі регулювання, як у гіпермаркетах, торгових центрах, громадському транспорті, офісних приміщеннях.

Розсувні двері для власників малих квартир, як щасливий лотерейний квиток, який вже не віддаси за жодних обставин. Вони чудово замінюють класичні двері і розкішно доповнюють інтер'єр, але більш примхливі в догляді. Проте для їх монтажу потрібне вміння закріпити розсувний механізм так, щоб не пошкодити “кишеню” конструкції. Саме від грамотного облаштування залежить, скільки часу проживуть двері у квартирі, тому цю справу краще довірити перевіреним спеціалістам.