1. Новини Закарпаття

Типи світлодіодних фонарей та світлодіодного освітлення інформація від компанії LEDVIS

Світодіодні фонарі та продукти світлодіодного освітлення виробляють революцію на ринку освітлення завдяки своєму довгому періоду служби, низькому енергопотреблення за порівнянням з альтернативними варіантами освітлення, а також можливості заміни форм та відповідності, що дозволяють просто переходити до більш енергоефективних варіантам освітлення.

Типи світлодіодних фонарей та світлодіодного освітлення

Світодіодні фонари засновані на використанні напівпровідникових пристроїв, відомих як светоизлучающие диоди. Цей світ генерується з використанням напівпровідника в процесах, що називається електролюмінесценцією. Електричний ток проходить через мікропроцесор, який освіжає невеликий джерело світла, який є світлодіодом, що приводить до появи видимого світу. Дізнайтеся більше на сайті: https://ledvis.com.ua/montazh-pid-kluch/.

Типи світлодіодного освітлення

Світодіодне освітлення забезпечує енергозберігаюче, довговічне та високоякісне освітлення з цветопередачами, яке є двигучою силою сучасного ринку. Установки обробляються до світлодіодного освітлення для загального, направленого, декоративного освітлення та для багатьох інших целей.  Дізнайтеся більше на сайті: LEDVIS.

Светодиод для самолетов

Авіаційна промисловість використовує безліч світлодіодних додатків для самолетів. Асортимент продукції вар'ірується від посадочних огней, фонарей рулевих та навігаційних / проблемних огней до освітлювальних приборів кабін та кабін екіпажа. Світодіодне освітлення самолетів вимагає самих екстремальних умовних експлуатацій. Розрахунок освітленості можна провести тут.  

Коммерческий светодиод

Коммерчні помещення вимагають надверхуарких світодіодів; тому комерційні світлодіоди мають комплекти для модернізації, що змінюють люмінесцентні лампи енергосберегаючих світлодіодних труб.

Промисловий светодиод

У промислових приміщеннях також потрібні надмірні світлодіоди для освітлення приміщень. Багато виробників промислових світлодіодів пропонують рішення щодо освітлення, які призначені для максимальної економії енергії при значному скороченні затрат на установу та обслуговування. Промислові світлодіоди можуть легко інтегруватися із сучасною системою автоматизації виробництва та управління будівництвом.