1. Новини Закарпаття

Чому важливо рекламувати свій сайт, просуваючи контент?

Контент, котрий розміщується на веб-сайтах, дуже важливий, тому ми постійно наголошуємо, що вони повинні бути змістовними і зручними для користувачів. Однак іноді трапляється, коли навіть найцінніші портали відвідують мало, а ті, які не становлять великої цінності, дуже швидко стають популярними. Чому це відбувається? Саме SEO оптимізація сайтів дозволяє контенту виділитися серед конкурентів. Добре кероване поширення контенту дозволяє охопити нову аудиторію. Ось чому так важливо поєднувати контент-маркетинг з його просуванням в мережі.

BeVisible - компанія, яка займається пошуковою оптимізацією і просуванням сайтів.

На що ви можете розраховувати, працюючи з ними:

  • Перш за все, професійне обслуговування, незалежно від того, чи є ваша компанія відомою на ринку або тільки починаєте свій бізнес.
  • Вони допоможуть вам залучити нових клієнтів в Інтернеті і підвищити впізнаваність вашої компанії!
  • Інноваційні рішення, які вони пропонують, як в побудові і позиціонуванні порталів, так і в подальшому просуванні компанії, забезпечують відмінні результати в досить короткі терміни.
  • Щомісячний звіт, в якому ми інформуємо вас про результати акції, нашої діяльності за останній місяць і цілях на наступний місяць.
  • Ніяких довгострокових контрактів. Співпрацюючи з ними, ви платите помісячно!

Реклама сайту за допомогою інструментів Google

Ще одним способом просування вашого порталу може бути ремаркетинг AdWords. Його основна роль - залучити клієнтів, за допомогою відповідної реклами. Великою перевагою є можливість вибирати конкретні оголошення для типів користувачів, які досягли вашого контенту. Ви можете просувати, наприклад, нові пропозиції, а також інший контент, наприклад записи в блогах. Про усі послуги можете почитати детальніше на сайті.

Ремаркетінг - ідеальний відповідь на питання про те, як просувати веб-сайт, тому що це один з інструментів, який ваш клієнт знову запам'ятає.

Також компанія проводить курси по навчанню. Детальніше тут.

Спонсорські посилання

Варто також розглянути спонсорські посилання. Завдяки їм користувачі, зацікавлені в конкретній фразі, швидко знайдуть ваш портал, що підвищить ефективність і видимість. Рекламні посилання будуть особливо корисні, коли ви стикаєтеся з сильною конкуренцією, а також коли тільки запускаєте новий веб портал і шукаєте хороший спосіб реклами в Інтернеті.