1. Новини Закарпаття

 Що очікує глядачів в Жовтневому Палаці: афіша та разноманітні концерти, заходи в 2021 році — куди піти?

В Жовтневому Палаці, який вдало працює у Києві, часто проводяться різноманітні концерти. У період пандемії коронавіруса концерти проводяться не так часто, як раніше, але вони все рівно проводяться. І так, якщо хочете піти в жовтневий палац потрібно спершу перейти на спеціалізований сайт, де можливо придивитися то, які заходи будуть проводитися і коли.

На що слід звернути особливу увагу?

Отже, мешканці Києва будуть зацікавленими у наступних концертах і заходах:

  1. Лускунчик. Шоу відбудеться завдяки сучасної студій танцю. У дійстві будуть брати участь 138 дітей, вік яких від 3 до 16 років. Кожний артист може прожити емоцію через танець. Глядачі зрозуміють, що шоу є особливим, тому що атмосфера буде казковою.
  2. Челентано Кавер. Челентано є видатним співаком, а його композиції часто ставали хітами. Отже, глядачі зможуть насолодитися найкращими композиціями, які будуть особливими навіть у кавер-версіях.
  3. Lords of the Sound. Love Story. Цей концерт буде святковим і відбудеться він у лютому, бо присвячений до Дня всіх закоханих. Глядачі зможуть насолодитися особливими піснями з репертуару талановитих співаків, гуртів. До того ж, можна бути почути саундтреки з найкращих кінофільмів.
  4. Варшавська мелодія 2. Цей спектакль є театральною фантазією Ігоря Афанасьева, продовженням історії. Леонід Зорин створив особливу постановку. Геля, головна героїня, є втіленням найкращих якостей жінок. До того ж, глядачі зможуть насолодитися грою найкращих акторів, акторок.
  5. Вечір гумору. Ця подія подарує багатьом людям хвилини шаленого сміху, що дуже важливо у наш тяжкий період. Саме головне – це розуміти, що сміх продовжує життя, стає допомогою та без нього неможливо прожити щасливо.
  6. ДахаБраха. Люди зможуть насолодитися найкращою групою України, яка створює особливу музику в стилі етно-хаос. Цей квартет засновав Владислав Троїцький, тому музика є оригінальною та заслуговує уваги.

Отже, події в Жовтневому Палаці все-таки буде в 2021 році, тому люди будуть мати змогу найкращим чином провести власний час.