1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Загальні рекомендації і особливості вибору матраца для повсякденного застосування

172
Без регіону (не видаляти!)

Загальні рекомендації і особливості вибору матраца для повсякденного застосування

Вибір матраца необхідно розпочинати з вимірів спального місця. Саме параметри ліжка стануть визначальним чинником. Якщо модель виявиться занадто велика, то з'являться горби, хвилі, ортопедичний ефект знизиться. Маленький розмір приведе до того, що матрац під час сну почне рухатися. У таких умовах він швидко зноситься, зробиться непридатною. Інші важливі параметри вибору - склад, рівень жорсткості, призначення.

Загальні рекомендації по вибору якісного матраца

Якість сну впливає на здоров'я і самопочуття. Дуже важливо облаштувати спальне місце так, щоб тіло розслаблялося і по-справжньому відпочивало. Дискомфорт змусить всю ніч крутитися, прокидатися, уранці мучитися від тяжкості і болю в м'язах, боротися з сонливістю. Перш ніж купити тут https://matrasin.kiev.ua/ матрац, людям з хронічними захворюваннями Київ рекомендує проконсультуватися з лікарем. Є декілька загальних рекомендацій, на які необхідно звернути увагу.

  • Віддавати перевагу жорсткої моделі, якщо є зайва вага. Краще купувати варіант з пружинами. Вони повинні розташовуватися в шаховому порядку.
  • Вибирати м'який матрац, якщо маса тіла нижча середньої. Відмінним рішенням стане багатошаровий формат з ортопедичним ефектом.
  • Купувати модель, виготовлену з гіпоалергенних матеріалів, якщо спостерігається схильність до алергічних реакцій. Не кращим вибором стане матрац з пухом, шерстю, натуральним латексом.

Пружинний або безпружинний матрац: в чому різниця

Сучасні ортопедичні матраци в каталозі https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ бувають двох видів - з пружинним блоком і без нього. Пружини відповідають за пружність, підтримку форми, створюють приємний коливальний ефект, відмінно підлаштовуються під індивідуальні параметри тіла, рівномірно розподіляють навантаження. Але вони можуть стати і слабким місцем із-за швидкого зносу, скрипу. Щоб подібного не сталося, необхідно віддавати перевагу моделям з незалежними елементами.

Функції матраців безпружинного типу виконують різні шари. Тут чергуються кокосова койра, латекс, пінисті матеріали, що відповідають за ефект пам'яті, спанбонд і ін. Висота, види комбінацій, кількість куль дозволяє добитися від конструкції необхідного рівня жорсткості і пружності.

Великий вплив на вибір матраца робить його вартість. Дорогі моделі не лише багатофункціональні, але і довговічні. Їх первинні характеристики зберігаються незмінними упродовж усього терміну експлуатації.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber