1. Новини Закарпаття

Як подавати суші з напоями

Якщо ви замовили суші у і вирішили їх спожити разом зі смачним та ароматним зеленим чаєм, підготуйте для цього глиняний чайник та маленькі чашки. Сполосніть чайник окропом зовні та всередині, тоді він зможе підтримати необхідний температурний режим. Покладіть в нього листя та додайте гарячої, але не киплячої води. Її потрібно буде злити, а потім залити повторно. Через 5 хвилин напій стане придатним до споживання, але не варто додавати до нього цукор, щоб не зіпсувати вишуканий смак, крім того солодка рідина зовсім не гармонує із суші.

Віддаєте перевагу алкогольним напоям? Для пива чи вина підійдуть об’ємні бокали або склянки. А з чого пити більш міцні напої? Найкращим варіантом буде графин та дерев’яні або глиняні чашки невеликого розміру.

Як оформити саму страву? Служба доставки суші у Львові привезла їжу, та як її краще подати? Зараз рідко використовується традиційний посуд, достатнього того, що він буде мати прямокутну чи квадратну форму. Це дозволить раціонально скористатися вільним простором.

Скільки чоловік буде приймати участь у запланованій трапезі? З цим варто визначитись заздалегідь, щоб вчасно підготувати чи придбати необхідну кількість посуду. Це можуть бути набори, які складаються з одного чи кількох комплектів. Частіш за все до набору входять:

  • тарілка для основної страви і тарілка для імбиру;
  • палички та підставка;
  • чашка для саке;
  • ємність для соусів.

Напої до суші

Суші можна споживати з найрізноманітнішими напоями. До них підходять не лише традиційні японські варіанти, проте не кожен вибір стане вдалим, наприклад шейк чи солодкий газований напій – це останнє, що варто замовляти до суші. Краще вже запити їх звичайною водою. Солодкі рідини геть не смачні вкупі з солоною їжею, більш того, вони погіршують процес травлення.

Не їдять суші також з молочними та кисломолочними напоями і, кожен розуміє чому. Не прийнято їх подавити з коньяком або віскі, адже це йде всупереч з японськими традиціями. Якщо бажаєте поставити на стіл алкогольний напій, то підійде не лише традиційне саке, тобто рисова горілка, міцністю близько 20 градусів. Гарну компанію японській страві складе світле пиво чи вино.

Безліч сортів вина вдало компонуються з екзотичними суші, та ідеальним стане саме сливове. Знайти його дуже складно, тому можна звернути увагу на біле марочне вино. Воно підкреслить тонкий смак морепродуктів і принесе безліч задоволення від споживання. Рожеве ж вино взагалі підійде до будь-якого виду суші. Обирайте напій відповідно до власних смаків і вподобань та насолоджуйтесь вишуканою стравою.