1. Новини Закарпаття

Особливості вибору літньої резини

Літні шини призначені для забезпечення максимального зчеплення з дорогою, підвищення швидкості і маневреності автомобілів. Вони дозволяють водіям скористатися поліпшеними здібностями при проходженні поворотів і гальмування. Літні шини володіють високою стійкістю на дорозі, краще працюють на мокрій дорозі, ніж будь-які інші шини. Таким чином, для людей, які цінують хороший досвід водіння і вважають за краще максимальне зчеплення і контроль для точного водіння, літні шини, наприклад, летняя резина Росава Itegro 175/65 R14 82H забезпечують значний приріст продуктивності. Розглянемо особливості вибору літньої гуми.

Потреби в водінні

Тип літньої шини буде прямо залежати від того, чого ви ставите перед собою як водій. Всі літні шини покращують характеристики вашого автомобіля, підвищуючи тягу, чуйність і маневреність на поворотах. Однак не всі літні шини однакові. Деякі літні шини призначені для поліпшення характеристик в більш загальному плані, даючи хороший імпульс у всіх цих областях. Однак деякі краще підходять для більш потужних автомобілів, таких як спортивні автомобілі, і тільки в тому випадку, якщо водії володіють необхідними навичками, щоб скористатися тим, що ці шини можуть зробити для автомобіля. Зрештою, якщо у вас компактний автомобіль і ви ніколи не плануєте виїжджати з міста, не потрібно і навіть марнотратно розглядати можливість придбання високопродуктивних літніх шин. Але якщо у вас є дорогий спортивний або гоночний автомобіль, ви захочете придбати літні шини для тих ділянок їзди, на яких ви їдете зі швидкістю понад 130 км / год і долаєте круті повороти.

Життя протектора

З точки зору технічного обслуговування автомобіля слідом враховувати термін служби протектора. Літні шини мають високі експлуатаційні характеристики, але в залежності від їх ефективності вони можуть мати більший або менший термін служби. Якщо вам незручно часто міняти літні шини на нові, термін служби протектора стане для вас важливим фактором. Термін служби протектора також буде сильно відрізнятися в залежності від того, як ви керуєте і який стиль водіння. Якщо, наприклад, ви багато використовуєте свій автомобіль, навіть для роботи, то годинник, проведені в дорозі, будуть зовсім по-різному впливати на термін служби протектора. З іншого боку, у того, хто їде на роботу і дозволяє машині стояти на стоянці протягом восьми годин тільки для того, щоб відвезти її додому і тренувати машину тільки по вихідним, термін служби протектора буде іншим.

Тип автомобіля

Ще одна річ, на яку ви повинні звертати увагу, це тип автомобіля. Найяскравіший приклад - різниця між автомобілями і позашляховиками. У позашляховиків також є свої літні шини, але тут велика маневреність і швидкість можуть бути не найважливішими факторами. Літні шини для позашляховиків можуть поліпшити зчеплення з дорогою, тому що цілком ймовірно, що деякий час буде проходити по бездоріжжю по трасах з нерівними нахилами, по гострому камінню і по струмках або річках.