1. Новини Закарпаття

Свіжозмелена арабіка з різними смаками

Натуральна мелена кава – це не просто ароматний напій. Для багатьох це ціла філософія – кожен ранок починається саме з горнятка кави і без цієї традиції людина не уявляє свого життя. Для когось кава натуральна мелена є незамінним помічником в ефективній роботі, складником творчого процесу та активатором креативного мислення. В більшості світових культур кава займає особливе місце і споживається в великих обсягах.

Якщо ви є поціновувачем цього чарівного напою та шукаєте, де купувати справжню, свіжозмелену арабіку від провідних виробників Бразилії, Колумбії, Нікарагуа, звертайтесь в інтернет магазин Кавопошта. В асортименті запропоновані оригінальні різновиди особливої натуральної кави, яку складно знайти на полицях звичайних магазинів та яку ви зможете з гордістю презентувати навіть самим витонченим гурманам.

Які особливості має якісна мелена кава?

Важлива особливість натуральної меленої кави – це не тільки висока якість зерен, але й свіжість помелу. Якщо обсмажені і перемелені зерна зберігаються тривалий час, вони втрачають дорогоцінні ефірні масла – головні корисні інгредієнти. Розуміючи таку особливість, в інтернет магазині Кавопошта пропонується лише свіжозмелена кава, насичена не тільки найприємнішими смаками і ароматами, але й природними ефірними маслами.

Під час обсмажування кавових зерен виділяється максимальна кількість ефірних масел, які:

  • забезпечують напою насичений, глибокий, багатий смак;
  • містять велику кількість антиоксидантів, інших корисних речовин;
  • покращують загальний настрій;
  • сприяють захисту від стресів;
  • допомагають нормалізації роботи ЖКТ.

Тож, високоякісна мелена кава – це відбірні зерна, обсмажені за певною технологією, перемелені і одразу герметично упаковані. Саме таку продукцію ви знайдете в каталозі Кавапошта.

Асортимент натуральної кави від Кавопошта

Щоб задовольнити побажання кожного поціновувача напою, в асортименті зібрані найбільш популярні смаки і ви можете замовити свіжозмелену натуральну каву:

  • Бразильську, доповнену нотками шоколаду, лісового горіха та соковитої чорниці;
  • Колумбійську, яка грає смаками вина, солодкої карамелі та диких ягід;
  • з Нікарагуа, що дозволяє насолоджуватись оригінальною сумішшю з додаванням грецького горіха, карамелі, кисло-солодкого чорносливу.

Використовуючи добірну арабіку, ви будете кожного разу смакувати улюбленим напоєм, в якому відсутні гіркота та кислинка.

Замовити мелену каву з доставкою

В інтернет магазині Кавапошта у зручний час пропонується замовити потрібну кількість натуральної меленої кави, герметично упакованої в паперові бандеролі для максимальної тривалості збереження унікального смаку. Індивідуальні пакетики на звороті мають спеціальні поля, на яких ви можете написати привітання своїм близьким, друзям, колегам. Доставка ексклюзивної арабіки можлива по Києву, Харкову, Дніпру, Одесі, іншим містам України.