1. Новини Закарпаття

Якщо потрібно зробити подарунок, але не знаєте, який саме, то варто розглянути кілька важливих моментів

Не дивіться на ціну

Перше, що потрібно зробити при плануванні подарунків, це скласти бюджет, який готові витратити, і дотримуватися його, навіть якщо ви самі отримаєте більш дорогий подарунок від когось іншого. Уникайте дарувати презенти по тій же ціні, що і вам, тому що в таких випадках дарування подарунків обумовлено більше тиском, ніж увагою. Зрештою, близькі, які витрачають багато грошей на екстравагантні подарунки, наприклад, оригінальні подарунки для чоловіків ймовірно, можуть дозволити собі предмети розкоші самі по собі і не чекають, що ви зробите те ж саме. Краще підберіть продуманий подарунок, наприклад рамку зі старою улюбленої фотографією або улюблену книгу.

Не ставте прямих запитань

За винятком членів сім'ї або кращих друзів, ніколи не питайте людей, що вони хочуть в подарунок. Це змушує людей відчувати себе дуже незатишно, вони відчувають себе зобов'язаними подарувати щось. Краще придумуйте власні ідеї для більш продуманого подарунка. Або спробуйте вибрати оригінальний і унікальний подарунок, підійдуть магнітні планери на холодильник.

Будьте чесні, якщо у вас немає подарунка

Якщо хтось здивує вас подарунком, будьте чесними: у вас немає такого подарунка натомість. Кращий спосіб справитися з цим - бути автентичним. Скажіть, що ви зворушені, зраділи і трохи збентежені, у вас немає нічого натомість. Але про всяк випадок тримайте під рукою мотиваційні постери та плакати в інтернет-магазині які підійдуть в тих випадках, якщо вам зробили презент, і треба зробити подарунок у відповідь.

Не даруйте всім підряд

Коли ви вирішуєте, кому зробити подарунок, майте на увазі, що в вашому списку можуть бути не всі ті люди, які були раніше. Люди приходять і йдуть з нашого життя. Навіть якщо ви обмінювалися подарунками в минуле, не відчувайте себе зобов'язаним дарувати подарунки друзям, з якими ви не підтримували зв'язку протягом року. Замість цього відправте святкову листівку, щоб показати, що ви не забули про них.