1. Новини Закарпаття

Отримати безкоштовну освіту в Європі легко!

Багато абітурієнтів мріють здобути освіту в одній з країн ЄС та отримати диплом європейського зразка. Однак, її вартість може бути не по кишені багатьом батькам. На щастя, для громадян України існує унікальна можливість, а саме безкоштовне навчання в Словаччині.

Словаччина ― це країна, яка знаходиться на сході Європи і межує з Україною, Угорщиною, Чехією, Польщею та Австрією. Завдяки хорошому географічному положенню, для жителів держави відкривається чимало перспектив.

Словацькі університети мають хорошу наукову та матеріальну базу. Серед випускників навчальних закладів країни Еуген Сухонь (композитор), Александер Дубчек (політичний діяч), Іван Гашпарович (президент Словаччини), Івета Радічова (прем'єр-міністр) та багато інших.

Чому варто вступити у словацький вуз

Найпершою, і напевно найбільш важливою причиною є високий рівень освіти. У вищих учбових закладах Словаччини акцент робиться не на теорію, а на практику. Якщо в Україні головним чином навчання складається із лекцій та семінарів, де студенти спочатку слухають, а потім переказують почутий матеріал, в європейських країнах процес виглядає трохи інакше.

В програму університету включені також практичні заняття та конверсаторіуми. На практичних заняттях студенти вчаться застосовувати отримані з книг знання. Викладач створює певну ситуацію, в якій кожен повинен взяти участь. Наприклад, на юридичному факультеті це може бути симуляція судового засідання, на педагогічних ― відтворення уроку в класі. Таким чином, випускник університету уже має певний досвід, і тому може швидше приступати до виконання фахових обов'язків на новому місці роботи.

Іншою причиною є можливість вивчити іноземні мови. Очевидно, що майбутній студент найперше навчиться словацької. Ця мова дуже схожа до української та російської, тому зазвичай в абітурієнтів не виникає жодних складнощів з її опануванням.

Крім того, після вступу потрібно вибрати ще одну іноземну мову: англійську, іспанську, французьку, німецьку, чеську і та далі. Іноземні студенти, які приїжджають до Словаччини по обміну допоможуть з практикою мови та іншими аспектами її вивчення.

Навчання за кордоном також являється чудовим стартом для розвитку кар'єри.

Є кілька очевидних переваг, пов'язаних з професійною діяльністю, які приносить навчання за кордоном:

  • Навички спілкування ― студент розвиває здатність спілкуватися і долати мовні бар’єри, а також вдосконалювати інші ключові вміння, такі як академічне письмо та публічні виступи.

  • Глобальні зв’язки ― у студента буде можливість створити глобальну мережу контактів.

  • Впевненість ― навчання за кордоном допоможе підвищити впевненість у собі: студент буде долати виклики, вчитись орієнтується у новому середовищі та розвивати стійкість до стресових ситуацій.

  • Самостійність ― за кордоном студент покращує свою здатність планувати заздалегідь, управляти часом та логічно мислити.

Якщо Ви оцінили всі переваги навчання у Словаччині, зверніться до працівників west study і вони допоможуть Вам вступити в омріяний вуз.