1. Новини Закарпаття

Переваги використання граніту для виготовлення надгробків

Коли дорога людина відходить у вічність, хочеться закарбувати спогади про неї назавжди, установивши меморіальний камінь. Найкращим матеріалом для вироблення надгробка є граніт. Виготовлення пам'ятників у Львові із надійних матеріалів особливо актуальне, тому що висока вологість повітря та часті дощі сприяють руйнуванню, наприклад, деревини.

Вибір правильної сировини для виготовлення пам'ятника ― важливе рішення. Хоча бронза та мармур все ще є популярними варіантами серед сучасних споживачів, граніт є найбільш широко використовуваним матеріалом для вироблення пам’ятних предметів. Замовити пам'ятники з граніту будь-якої складності виконання можна пройшовши за посиланням https://granitlviv.com.ua/ Команда кваліфікованих майстрів швидко та якісно виготовить меморіальний надгробок, а також встановить його за найстисліший термін.

Чому варто вибрати граніт

Граніт ― це природний, екологічно чистий матеріал, який вирізняється надзвичайною міцністю та стійкістю. Це тверда і зерниста магматична порода, яка складається в основному з польового шпату, слюди та кварцу. Природний відтінок цієї кристалічної породи варіюється від білого до рожевого та від світло- до темно-сірого. Цей міцний матеріал століттями використовувався як будівельний камінь, і як свідчать документи, стародавні єгиптяни використовували граніт для будівництва більшості своїх пам’яток.

Хоча ця порода тверда, міцна та стійка, з неї можна виготовити пам'ятники будь-яких форм і розмірів. У граніту є безліч переваг, але до основних відносять:

Міцність

Вибираючи меморіальний камінь, одним з ключових факторів, який слід враховувати, є міцність. Якщо Ви хочете, щоб пам’ятник був довговічним, зберігав свою естетичну привабливість протягом багатьох років незважаючи на несприятливі погодні чинники, варто зупинити свій вибір на граніті.

Доведено, що граніт є одним з найбільш міцних каменів. На відміну від популярного мармуру, він не руйнується і не забруднюється на відкритому повітрі.

Камінь з унікальною естетичною привабливістю

Очевидно, що пам’ятник повинен бути гарним, а його дизайн відображати індивідуальність дорогої нам людини.

Граніт це камінь, який має оригінальні кольорові вкраплення та смуги. Це означає, що кожен гранітний надгробок буде відрізнятися від іншого, надаючи меморіалу особливу та унікальну естетичну привабливість.

Завдяки роботі кваліфікованих майстернострів, граніт також можна прикрасити індивідуальними зображеннями на надписами.

Універсальний матеріал для офорту та гравіювання

Граніт являється придатним матеріалом для різьблення, офорту та гравірування. Завдяки цим властивостям, його вважають ідеальною сировиною для надгробків.

На граніті можна робити навіть піскоструменеву обробку та лазерне гравіювання.Таким чином, можна створити красиві, персоналізовані написи на камені дорогої Вам людини, які збережуть тривалу естетичну привабливість.