1. Новини Закарпаття

Кухні на замовлення: основні критерії вибору

Доволі велику частину життя люди проводять на кухні. Саме в цьому місці регулярно готують їжу та обідають. Для того щоб прийом їжі та її приготування викликало лише позитивні емоції, необхідно особливо уважно підійти к питанню облаштування приміщення. Для вирішення цього питання обирають кухні під замовлення.

Як правильно обрати вироби

Кухні під замовлення – доволі популярні конструкції, які використовуються для облаштування приміщень. Основна перевага таких виробів в тому, що не потрібно обирати різні частини конструкції окремо, тому що всі основні елементи є у кухнях під замовлення.

Сучасні виробники пропонують широкий вибір кухні на замовлення — www.profimebel.com.ua.

В першу чергу, один із головних параметрів виробу – матеріал. Зазвичай вся конструкція складається із каркасу і стільниці. Матеріали цих елементів можуть бути зовсім різні. І якщо стільниці грають важливу роль при зовнішньому оформлені, то каркас відповідає за якість та надійність.

Зазвичай основу кухні виготовляють із дерева. На вибір представлено як конструкції із натурального дерева, так і із ДСП або МФД. В першому варіанті, виріб повністю виготовлений із сосни, дуба та інших різновидів дерева. Готова конструкція відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, хорошою надійністю та міцністю. Єдиний недолік такої конструкції – велика ціна.

Якщо на кухню не хочеться витрачати багато коштів, то хорошою альтернативою стане конструкція із ДСП або МФД. Не дивлячись на склад матеріалів, вони відрізняються також гарною міцністю та надійністю. Проте, на відміну від натурального дерева, деякі їх практичні характеристики значно гірше ніж у природного матеріалу.

Окрім матеріалу, при замовлені кухонної фурнітури також важливо звернути увагу на їх розміри. Тому перед цим важливо виміряти місце, де буде установлена конструкція, щоб потім не було ніяких проблем. Крім того, доволі часто виробники кухні на замовлення мають у своєму штаті спеціаліста, який проводить всі виміри.

При самостійному вимірі простору, важливо звернути увагу не тільки на висоту та ширину, але й на кути. Доволі часто деякі кути в приміщенні не дорівнюють 90 градусам, через що вибрану конструкцію неможливо нормально встановити.