1. Новини Закарпаття

Переваги сучасного протезування - чому люди все частіше встановлюють імпланти і вініри на зуби?

На сьогоднішній день медицина, зокрема стоматологія досягла високого рівня. Сервісне обслуговування пацієнтів відбувається швидко і без труднощів. При цьому кожен лікар стоматолог ортопед може не тільки вилікувати карієс, зробити пломбу, установити новий зуб, вилікувати ясна, але і встановити вініри, брекет-системи, здійснити протезування і навіть провести міні-хірургічні операції, які стосуються безпосередньо лікувань зубних хвороб.

На які особливості протезування варто звернути увагу?

У нинішній час протези встановлюють на деякий час тим, хто з якихось причин втратив зуб чи не один. Це може статися природним або механічним шляхом. У будь-якому випадку, тимчасові імплантати встановлюються тоді, коли в цьому є необхідність, а на місце зуба потрібно вставити інший - тимчасовий або постійний. При цьому, подібний процес більше відносять як до міні-операції, адже по суті стоматолог встановлює протези і частково уколює пацієнтові знеболюючий препарат, здійснює інші лікувальні дії за допомогою спеціальних інструментів, які допомагають в лікуванні та можуть запобігти поширенню інфекції або запального процесу.

Повний же вид протезування включає в себе установку змінних зубних протезів з опорною конструкцією на імплантат. Така конструкція найбільш вигідна в плані фінансовому, а також у плані швидкості установки і так далі.

Чому варто встановлювати вініри і в чому полягають їхні головні переваги?

Так як вініри зараз є справжнім трендом, то їх намагаються поставити собі абсолютно всі. Правда, необхідно в обов'язковому порядку враховувати той факт, що це абсолютно недешеве задоволення, тому вони абсолютно не дивно, що дозволити собі вініри можуть дійсно не всі люди. Серед основних переваг установки системи, варто виділити наступні:

  • Швидке вирівнювання всього зубного ряду, на який встановлені вініри.
  • Вініри можуть бути керамічними або композитними в плані матеріалів – цілком безпечні.
  • Ці системи повністю прозорі або іншого кольору (за проханням клієнта), тому їх не видно.
  • За ними потрібен особливий догляд, але він дуже простий - про це розповідають лікарі.