1. Новини Закарпаття

Для чого потрібні монітори 144 гц і де саме вони використовуються сьогодні: на що потрібно звернути увагу?

Ігрові монітори із показником в 144 Гц, тобто скільки разів буде обновлено зображення на моніторі за одну секунду — це гарантія для геймера, що перед ними доволі потужний та якісний пристрій. В любому випадку, щоб купити монітори 144 гц потрібно в першу чергу звернути увагу на характеристики товару, а також «начинку». Проблема в тому, що чим краще залізо в прямому сенсі слова, тим краще буде йти весь ігровий процес. При цьому, на спеціалізованому сайті можливо буде додатково придивитися серед багатьох товарів саме ті, котрі найбільш відповідають тим чи іншим цілям. Що стосується цінового критерію, то він дійсно найбільш доцільний і демократичний.

Особливі відмінності чи на що слід звернути особливу увагу в першу чергу?

Частіше у таких моніторах застосовується матриця серії НТ, а у якості покриттів — матові елементи. Обладнання відрізняється наявністю унікального підсвічування, параметри яких можна задавати самостійно. Що стосується колонок, то вони є у приладах не завжди, тому такий момент необхідно продумати заздалегідь, адже, можливо, їх доведеться купувати окремо. Серед інших особливостей, характеристик та дійсно важливих моментів при підборі моніторів 144 Гц можна виокремити саме такі:

  • висока якість поляризатора;
  • наявність фільтрів;
  • усунення розривів у розсинхронізованих картинках;
  • менше втомлюються очі;
  • висока якість зображення.

Як обрати монітор, котрий задовольнить повністю ігромана?

Для ігроманів, котрі обирають монітор з високими показниками частотності, є ще один важливий нюанс, який особливо помітний при запусках ігор із об’ємним зображенням. Це — мінімізація дефекту зсуву частини зображення на екрані через різницю моменту зображення кадрі в та їх формування.

Щоб детальніше розібратися у питанні, необхідно обрати надійного виробника пристроїв та зрівняти моделі кожного за характеристиками, а також звернутися до спеціаліста за консультацією. Професіонали своєї справи допоможуть обрати той чи інший варіант, котрий буде дійсно удачливим.