1. Новини Закарпаття

Купити якісний пропіленгліколь в Україні

Пропіленгліколь – це рідка органічна речовина, яка застосовується у багатьох галузях сучасної промисловості. Добавка використовується при виробництві різноманітної харчової, фармацевтичної, будівельної, косметичної продукції. Якщо вам потрібно пропіленгліколь купити для комерційної сфери за найбільш вигідною ціною, пропонуємо звертатися в спеціалізовану компанію «Система Оптимум».

В онлайн каталозі ви знайдете високоякісний пропіленгліколь https://www.systopt.com.ua/item-propilenglikol, який є герметично упакованим в умовах заводу, поставляється від провідних виробників, має відповідні сертифікати. На складі компанії органічна речовина завжди знаходиться в достатній кількості, тому навіть замовляючи велику партію добавки вам не доведеться довго чекати на доставку.

Застосування пропіленгліколю

Речовина має кілька корисних властивостей, діє як консервант, холодоагент, харчова добавка Е1520. В промислових масштабах пропіленгліколь застосовується як:

  • компонент поліефірних і алкідних смол, еластичних поліуретанів в галузі автомобілебудування, будівництва;
  • ефективний розчинник при створенні фармацевтичних, косметичних препаратів;
  • консервуючий та бактерицидний компонент харчової продукції (бісквіти, цукерки, печиво, енергетичні, безалкогольні, слабоалкогольні напої), а також як розчинник інших харчових добавок;
  • консервант, потрібний при заморожуванні фруктових сумішей, пташиного м’яса;
  • дезінфектор в аерозольних препаратах, за допомогою яких виконується обробка приміщень в харчовій та сільськогосподарській промисловості;
  • складова сумішей, потрібних в димових машинах, які використовуються в кіноіндустрії, шоу-програмах, на event-заходах;
  • компонент ветеринарних препаратів, які попереджають виникнення кетозу у КРС, збільшують надої та підвищують жирність і вміст білків в коров’ячому молоці, сприяють швидкому і ефективному відновленню енергетичного балансу тварини, скорочують тривалість сервіс-періоду.

Переваги купівлі пропіленгліколю в «Система Оптимум»

Якщо ви вирішуєте купити пропіленгліколь в компанії «Система Оптимум», то отримуєте наступні переваги:

  • поставка виключно високоякісної сертифікованої продукції в герметичній тарі;
  • наявність потрібної кількості речовини на складі;
  • демократичні ціни і знижки для клієнтів, які замовляють крупні оптові партії.

Як замовити пропіленгліколь з доставкою?

Через інтернет магазин «Система Оптимум» ви вже сьогодні можете замовити потрібну кількість пропіленгліколю. Заявку пропонується оформити online. Також ви можете зв’язатися з менеджерами по телефону, уточнити характеристики органічної продукції, дізнатися, який розмір знижки можете отримати на ваше замовлення. Доставка пропіленгліколю виконується спеціалізованими транспортними службами і можлива по Києву, Харкову, Дніпру, Одесі, Львову, іншим містам України за вказаною вами адресою.