1. Новини Закарпаття

Касові апарати за найкращими цінами

Для ведення підприємницької діяльності потрібно організувати фіксацію фінансових операцій та обігу товарів або послуг у відповідності до всіх чинних норм законодавства України. Тому, якщо вам необхідно купити касовий апарат за доступною ціною, від перевіреного виробника та з гарантією, звертайтесь в спеціалізовану компанію.

Через інтернет магазин ІнТех ви вже сьогодні можете придбати фіскальне обладнання сучасної моделі, які буде повністю відповідати вашим потребам і виконувати необхідні функції. В онлайн каталозі представлені популярні види торгового обладнання, яке підприємці використовують в супермаркетах, бутіках, на підприємствах громадського харчування, автозаправних станціях, в пекарнях, салонах краси, сервісних центрах та не тільки.

Які касові апарати можна замовити в ІнТех?

Щоб кожний клієнт мав змогу обрати касовий апарат, який підходить для ведення його фінансової діяльності, в асортименті ІнТех представлено обладнання зручних портативних версій. Запропоновані прилади відрізняються наявністю:

  • вбудованого GSM/GPRS-модему;
  • інтегрованого зчитувача магнітних карт (банківські, дисконтні, клубні, інші);
  • портів для підключення Інтернету;
  • вбудованої акумуляторної батареї для можливості автономної роботи;
  • дисплеїв з підсвіткою для відображення важливої інформації по операціям;
  • можливості друкування чеків;
  • можливості підключення різноманітних пристроїв (в залежності від моделі це можуть бути сканер зчитування штрих-кодів, ваги, платіжний термінал, персональний комп’ютер або ноутбук, ящик для зберігання грошових купюр).

Касові апарати відрізняються за габаритними розмірами, але при цьому є компактними, зручними для транспортування, такими, що підходять для організації виїзної торгівлі. Все обладнання, представлене на сторінках каталогу ІнТех, відповідає нормам чинних стандартів.

Як обрати касовий апарат?

Обираючи для свого бізнесу касовий апарат, експерти рекомендують звертати увагу на наступні характеристики приладів:

  • мобільність (чи буде обладнання використовуватися поза стінами приміщень – кур’єрами, продавцями на вуличних лотках та на об’єктах, де неможливе підключення приладу до стаціонарної електричної мережі);
  • функціональність (яку кількість товарів можна запрограмувати, які додаткові можливості є в моделі);
  • можливість підключення допоміжного обладнання.

Касові апарати з доставкою в Україні

Якщо самостійно обрати найкращий варіант касового апарату ви не можете, менеджери компанії ІнТех нададуть професійну консультацію, допоможуть замовити потрібну версію фіскального приладу. Доставка торгового обладнання можлива по Києву, Одесі, Харкову, Дніпру, Львову, іншим містам України.

За необхідністю в ІнТех ви можете замовити кваліфікований ремонт касового апарату, а також професійне сервісне обслуговування. На виконані майстрами компанії ремонтні роботи надаються офіційні гарантії.