1. Новини Закарпаття

Як правильно обрати розчини для контактних лінз з гіалуроновою кислотою: що краще не тільки очищує і зберігає лінзи, а також зволожує і подовжує термін комфортного носіння?

Контактні лінзи — це не просто можливість позбутися незручних окулярів, що постійно натирають носа, але й покращити свій зір. Ці мініатюрні вироби також дозволяють підвищити привабливість природнього кольору очей, зробити їх більш виразними та яскравими. Щоб правильно доглядати за лінзами та продовжити їх строк експлуатації, необхідно придбати спеціальний контейнер для їх розміщення, а також розчин із гіалуроновою кислотою для збереження їх зовнішнього вигляду, форми та характеристик. І так, саме на спеціалізованому сайті представлені популярні варіанти тут, да ще й по дуже привабливим та демократичним цінам в комфортному для перегляду онлайн-каталозі.

Функції гіалуронової кислоти у розчинах для контактних лінз

За своєю хімічною структурою гіалуронова кислота дуже близька до структури людської сльози. Головна її функція заключається у зволоженні поверхні ока, а саме — її рогівки. Ось із цією задачею може впоратися розчин на основі гіалуронки. Вона являється вдалою заміною природній слізній рідині. Це особливо потрібно людям, які часто носять контактні лінзи, через що їх очі можуть пересихати. Такі засоби мають дуже багато переваг і це:

  • гіпоалергенність;
  • безпечність;
  • зволоження;
  • довготривалий ефект;
  • простота застосування;
  • м’якість.

Засоби підходять для людей, що мають дуже чутливі органи зору, тому що до розчинів з гіалуронкою додаються також такі компоненти, як бісумний елемент із pH людської сльози та зволожуючий інгредієнт, що виконує функцію кондиціонера для ока.

Навіщо потрібен розчин для контактних лінз?

Окрім сильного зволоження та усунення синдрому сухих очей, розчини із вмістом гіалуронової кислоти також допомагають боротися і з деякими іншими проблемами. За допомогою професійних засобів вдається проводити дезінфекцію очей та лінзи, їх очищення та полоскання. Купувати подібні товари слід виключно на спеціалізованих сайтах, де продавці дають гарантію на такий важливий товар.