1. Новини Закарпаття

Ресторан для гурманів у Львові

Якщо ви хочете отримати задоволення від відвідування елітного ресторану в центральній частині відомого і Європі стародавнього міста, то пропонуємо завітати у Спліт. Цей заклад, що існує вже більше, ніж 16 років, приваблює гостей оригінальним інтер’єром, еталонною якістю послуг, вишуканими стравами і багатою картою напоїв. Саме цей ресторан у Львові може стати улюбленим для вашої сім’ї, друзів, близької людини завдяки високому рівню і унікальному поєднанню протилежностей.

Вперше Split познайомив львів’ян та гостей міста з традиціями японської кухні ще в 2004 році. За довгі роки успішної роботи ресторан удостоєний визначною нагородою «Європейська Якість» та має статус закладу, що відноситься до категорії «Люкс». Але найважливіше те, що всі ці роки Спліт дійсно відповідає присвоєному високому статусу, постійно впроваджує інноваційні рішення, приваблює нових клієнтів унікальною атмосферою і стравами для гурманів.

Вишуканий ресторан Split

Спліт відкрив Львову поняття «ф’южн», гармонічно поєднавши протилежності. Основою меню ресторану є паназіатська кухня, а серед впроваджених технічних інновацій виділяють:

  • тепан-які;
  • суші;
  • приготування гедзе, димсамів, момо;
  • робата-гриль;
  • спеціалізовані плити WOK.

Атмосферний ресторан надихає гостей на романтику, дозволяє розслабитись та отримати незрівняне задоволення. Інтер’єр закладу, повністю оновлений в 2018 році, має дизайн в стилі стриманої класики та модного лофту. Всі елементи вишуканого внутрішнього оформлення відповідають преміум-класу, є ексклюзивними речами, виготовленими за індивідуальним замовленням.

Ресторан є досить містким, може одночасно приймати 120 гостей в банкетному залі або 300 осіб, які завітали на фуршет. Спліт є ідеальним місцем, в якому святкують:

  • дні народження, ювілеї, весілля;
  • дівич-вечори, парубоцькі вечірки, що передують одруженню;
  • корпоративи.

Також зал підходить для проведення конференцій, симпозіумів, бізнес-нарад та інших заходів.

Унікальна медійна система

Зал ресторану Split оснащений унікальною медійною системою, виготовленою спеціально для закладу. Професійне звукове і світлове оснащення використовується не тільки для створення відповідної атмосфери, але й для гармонійного зонування простору. Кожна територія має індивідуальне озвучення.

В залі розміщені 11 великих плазмових екранів, за допомогою яких можна спостерігати за тим, як готуються страви або що відбувається в інших зонах клубу. Також на екрани виводиться інформація про новини закладу, анонси подій, різноманітні трансляції цікавих заходів.

Як забронювати столик в ресторані Split?

Щоб забронювати столик в ресторані Split, вам достатньо відкрити мапу залу на сайті, обрати місце, яке вам здається найкращим та залишити заявку по телефону, зв’язавшись з менеджерами. Зверніть увагу на наявність послуги доставки їжі та можливість не тільки відвідати ресторан класу «Люкс», але й розважитись в нічному клубі Спліт, шоу-барі або в караоке.