1. Новини Закарпаття

Як правильно обирати жалюзі та ролети та чому слід в першу чергу звернути увагу саме на високу якість цих товарів?

На сьогоднішній день багато хто стикається з тим, що в їхньому будинку або квартирі є сонячна сторона, куди виходять вікна. Це означає, що саме в цю конструкцію б'ють сильні сонячні промені. Щоб якимось чином утемніть кімнату або уберегти свої очі від яскравого сонячного полум'я, деякі встановлюють штори і тюль. Ось тільки ці тканинні матеріали не завжди підходять, наприклад, в кухонну кімнату. Тому багато хто звертає увагу конкретно на жалюзі або ролети. При цьому, за наступним посиланням: https://www.rollo.lviv.ua/mahazyn є можливість без будь-яких проблем придбати ідеальні жалюзі або ролети, придбати цікаві варіанти для будь-якої кімнати.

Варто відзначити той факт, що ці конструкції дуже легкі в монтажі, за ними просто доглядати, а також їх зручніше застосовувати в звичайному побуті. Вони не накопичують сильних пилових забруднень, а все можна змити або витерти звичайними мокрими серветками, призначеними саме для прибирання. В принципі, ось і все, що необхідно знати саме про прибирання і догляд за жалюзі або темі ж ролетами.

Щоб захистити приміщення від агресивного сонячного проміння та придати кімнаті естетичного зовнішнього вигляду, можна застосувати жалюзі або ролети на вікна.

Критерії вибору жалюзі у житло

Перш за все необхідно обрати матеріал занавісок. Це може бути екологічне дерево, стильний та довговічний алюміній, простий у догляді пластик або елегантна тканина. Тут вибір залежить у більшій мірі від матеріальних можливостей та дизайну кімнати. Проте є декілька корисних порад, які необхідно урахувати перед остаточною покупкою виробів і це:

  • перевірка механізму жалюзі. Вони не повинні скрипіти чи заїдати під час експлуатації;
  • обираючи вертикальну модель, необхідно завчасно встановити, на яку сторону вони мають з’їжджатися;
  • якщо вирішено встановлювати занавіску на стіні, то варто пам’ятати, що їх ширина має бути на 10-15 см більшою за ширину прорізу.

Обираючи жалюзі або ролети варто спитати продавця про сертифікат на продукцію, а також перевірити технічні характеристики і параметри товару.