1. Новини Закарпаття

4 секрети зберігання речей в маленькій кімнаті, що перетворять тісноту в затишок

За умови правильної організації простору маленька квартира може стати перевагою, а не недоліком, оскільки тільки на невеликому просторі можна організувати справжній затишок. І зробити це, наприклад, за допомогою меблів, що трансформуються. Існує кілька цікавих способів зберігання речей (див. тут: dezinfo.net). Чим можуть допомогти меблі-трансформери?

Які меблі-трансформери використовуються в сучасному інтер'єрі

Наприклад, є такі, які можуть допомогти в роботі чи навчанні. Всі звикли, що є варіанти розсувних столів для кухні, але ж існують трансформовані столи не тільки для прийому їжі та відпочинку, а й для роботи. Коли маленький столик розсується, дозволяючи організувати повноцінне робоче місце, наприклад, з ноутбуком, а потім знову зсувається - це і справді дуже зручно. При розкладанні вони можуть ставати більше по довжині і висоті. Усередині нерідко організовується невелика система зберігання речей. Бувають прямими і кутовими. І коли вся родина вчиться і працює вдома в карантинних умовах - це ідеальний варіант.

А за допомогою ліжка-трансформера можна поліпшити інтер'єр. Днем меблі виглядають як стильна сучасна шафа. Ніякого величезного ліжка, що займає половину кімнати! І навряд чи хтось зможе здогадатися, що шафа ховає в собі повноцінне спальне місце. При цьому предмет меблів комплектується різними додатковими модулями і полками або шафами. Їх кількість і розташування залежить виключно від уподобань власника житла. Також хороший варіант - сучасне ліжко, яке забезпечено різноманітними поличками. Її використання збільшує місце для зберігання в спальні.

Якщо на невеликій площі неможливо виділити вбиральню, то варто звернути увагу на вбудовані шафи. Вони дозволяють використовувати простір до самої стелі. У більш доступній нижній частині будуть зберігатися речі щоденного використання, а у верхній прекрасно розмістяться валізи, коробки з сезонним одягом і взуттям.

Як вибрати меблі-трансформер

При покупці будь-яких меблів слід звертати увагу на механічні елементи, і це особливо актуально для меблів-трансформер. Ключову роль при використанні функціональних меблів грає чітка і якісна робота всіх шарнірів і напрямних. Адже в іншому випадку функціональна складова таких речей сходить на «ні».

Найкраще такі предмети інтер'єру все-таки робити на замовлення - в цьому випадку покупець точно забезпечить собі всі їхні переваги.