1. Новини Закарпаття

Металопластикові вікна від виробника. Вигідна пропозиція!

При необхідності установки або заміни пластикових вікон, споживач часто шукає надійного виробника. Щоб знайти металопластикові вікна гарної якості та при цьому за розумну ціну в першу чергу слід звернути увагу на завод - виробник. Одним з таких заводів являється компания “Вікна Маріуполя” це один з найбільших заводів виробників металопластикових вікон.


Чому "Вікна Маріуполя" надійний виробник металопластикових вікон

“Вікна Маріуполя”. Це Український завод, який випускає продукцію, розроблену з урахуванням нестабільного вітчизняного клімату. Також в модельному ряді існують віконні системи різної цінової категорії. Потужності заводу дозволяють виконати замовлення будь якої складності та об'єму.

Репутацію компанії підтверджують відгуки задоволених клієнтів. Для підкріплення якості своїх виробів компанія надає досить велику гарантію на свої віконі системи до 5 років. Також віконна фурнітура яка використовується у вікнах має великий ресурс роботи.


Основні переваги компанії:

Виробнича база "Вікна Маріуполя" оснащена сучасним обладнанням, в процесі якого є можливість виготовляти віконні конструкції будь-якої складності, відповідно до державних стандартів і побажань замовника. Вся продукція компанії сертифікована, а значить якісна.

Профіль, який застосовується при виготовленні пластикових вікон, піддається ретельному тестуванню, що виключає можливість виготовлення неякісних виробів. В "багажі" виробника "Вікна Маріуполя" більше 100 000 встановлених віконних систем. Компанія працює з 2003 р і отримала позитивні відгуки від сотень вдячних клієнтів.

Клієнт який замовляє вікна у даній компанії отримує наступні вигоди:

  • Гарантію на ПВХ конструкції 5 років;

  • Спеціалізовану монтажну команду;

  • Бонусну програму від виробника;

  • Великий вибір різноманітних склопакетів та профілів;

  • Спеціалізованого менеджера-консультанта;

  • Безкоштовний виклик замірника.

Замовити вікна можна зручним для замовника способом (заявка на сайті https://okna-mariupol.com.ua/ 24/7, по телефону або в офісі компанії в установленому робочому графіку). Швидке виготовлення, своєчасна доставка і установка.

Крім того, замовлення клієнта обрбляють компетентні менеджери компанії, що є гарантом якісного сервісу. Якщо ви вирішіили встановити у своєму приміщенні металлопластикові вікна, можете бути впевнені що в Україні є якісний завод-виробник вікон який сможе виконати замовлення будь якої складності.