1. Новини Закарпаття

Приватні школи в Києві - чому це найкращий вибір для дитини?

Останнім часом в Україні відкривається багато приватних навчальних закладів. Це пов'язано з тим, що все більш батьків не згодні з новою програмою, з роботою вчителів, вони вважають, що державна програма не може дати дитині ті знання, що вона потребу. Також держава виділяє все менше коштів на українські школи і їх стан не завжди задовільний. Харчування не таке якісне, як того хотілось би. Багато чого не співпадає зі стандартами належної освіти. Батьки вважають, що краще дивитись на приватні школи Києва і бути спокійним за свою дитину та її навчання.

Приватна школа Basis

Її створили звичайні вчителі, справжні фанати свого діла.

Кожен доклав багато зусиль, щоб "Базис" процвітав, щоб його учням було цікаво вчитись, впізнавати світ, робити свої маленькі відкриття. Щоб батьки не переймалися за належну освіту для своїх дітей, за їх безпеку, за харчування та виховання.

Ця школа спеціалізується на природничих науках (фізика, хімія, математика, біологія) та на вивченні англійської мови.

Математика і природничий цикл для самих молодших учнів викладається за програмою "Росток". Вже з 3 класу учні починають працювати з обладнанням фізико-хімічної лабораторії та готуються до предметів які будуть викладатися у старших класах. Також у школі діти відвідують такі гуртки як: хореографія, айкідо, театральна студія, цифрова творчість, комп'ютерна грамотність, логіка, шахи, легко-інженерія та інші.

Переваги приватної школи "Базис"

Завдяки тому, що класи невеликі (до 16 учнів), у вчителів є змога учню виділити час, та окремо направити на реалізацію саме його потенціалу.

В класах молодшої школи є окремі кутки для відпочинку, а також окремі кімнати для денного сну першокласників. Це дуже зручно для дітей, які ще не звикли до школи і потребують більш активний образ життя.

Також в школі практикують електронні щоденники. Це дуже зручно як для учнів, вчителів, так і їх батьків.

Діти старших класів спілкуються з міжнародними та українськими науковцями. Таким чином вони впізнають науку не просто з підручників, а від тих хто з нею тісно пов'язан, та практикує майже кожен день.

В школі є свої правила. Учні, батьки та вчителі обов'язково повинні їх дотримуватись. Вперш за все, це повага один до одного, та до справи якою захоплюєшся. Дисципліна тут понад усе. Внутрішкільних конфліктів майже немає.

У школи Базис великий перелік здобутків його учнів: міжнародні олімпіади, дебати, турніри з шахів, міські конкурси та олімпіади.

Лише за минулий навчальний рік учні отримали перемогу у 15 змаганнях. Діти розвиваються та прагнуть досягти ще більших результатів. Це гарний стимул до навчання.

Що стосується ціни навчання:

  • Ціна за рік для молодших класів - 225 000 грн;

  • Ціна за рік для середніх та старших класів - 300000 грн.

  • Також при вступі є одноразовий вступний внесок у розмірі від 25 000 до 30 000 грн.

  • Ще існує можливість компенсувати до 18% вартості навчання.

Колектив школи показує, що навчатись в приватній школі "Базис" цікаво, яскраво та захоплююче!