1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Керамічна плитка: види та характеристики

100
Без регіону (не видаляти!)

Керамічна плитка: види та характеристики

Великою популярністю користується керамічна плитка для оздоблення стін і підлоги. У порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами вона характеризується підвищеною міцністю, довговічністю, зносостійкістю, практичністю і екологічною безпекою.

Високим попитом користується продукція торгової марки Opoczno - це гарна керамічна плитка на підлогу та стіни, яка представлена ​​в широкому асортименті. Дизайн кожної колекції унікальний і вишуканий, а для розробки використовується вдале поєднання сучасної класики та європейських традицій.

Основні види керамічної плитки

Залежно від способу виробництва розрізняють пресовану та екструдовану облицювальну плитку. Вона може бути виготовлена ​​з білої або червоної глини, при цьому відрізняється зовнішнім виглядом і якісними характеристиками.

Також плитка буває глазурованою та неглазурованою. Глазурована або емальована кераміка покривається шаром глазурі, який надає їй блиску і захищає декоративний малюнок від зовнішніх впливів.

Від типу емалі безпосередньо залежить твердість, естетичний зовнішній вигляд, водонепроникність та інші властивості. Неглазурована плитка має однорідну структуру по всій товщині, а для додання потрібного відтінку додаються відповідні фарбувальні пігменти.

Для виробництва керамічної плитки може бути використаний метод подвійного або одинарного випалу. Кераміка, виготовлена ​​методом подвійного випалу, характеризується підвищеною пористістю й невисокою міцністю, тому застосовується, в основному, для облицювання стін.

Одинарний випал - це вдосконалена технологія виробництва кераміки, яка поступово витісняє старий метод. Така плитка використовується для облицювання, як стін, так і підлоги, та представлена ​​у великому асортименті.

На сайті інтернет-магазину https://www.opoczno.com.ua/ можна придбати кераміку відомого бренду за доступною вартістю. Для кожної колекції характерний індивідуальний дизайн, бездоганна якість, багата кольорова палітра та декор.

Характеристики та головні переваги кераміки

До головних переваг облицювальної плитки можна віднести наступне:

  • широкий асортимент колекцій на будь-який смак;

  • універсальність застосування;

  • простий догляд і гігієнічність;

  • екологічна безпека та вогнестійкість;

  • стійкість до стирання, перепадів температур, вологи;

  • практичність;

  • надійність та висока міцність.

При виборі кераміки слід уважно вивчати заводське маркування, в якому вказані всі технічні та експлуатаційні властивості. До основних характеристик відноситься клас зносостійкості, водопоглинання, морозостійкість, опір вигину, межа міцності, твердість глазурі, коефіцієнт тертя, стійкість до хімічно агресивних речовин. Купуючи продукцію, необхідно враховувати її цільове використання (для стін, підлоги та інших поверхонь), підбираючи відповідний колір, фактуру, декор, розмір, стиль.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber