1. Новини Закарпаття

Житло класу «комфорт плюс»: чи варто платити більше?

Давно минули часи уніфікованих квартир… схожість яких навіть висміяна у відомій новорічній комедії. Сьогодні українці можуть придбати житло різного рівню комфорту, але все більшої популярності набувають об’єкти «comfort +». Наприклад, їх пропонує замовникам ЖК Рівер Сіті у Житомирі . Розглянемо на прикладі даного житлового комплексу всі переваги проживання, адже деяких замовників непокоїть думка: «Чи не переплачую я за додаткові зручності?».

Для відповіді необхідно вивчити весь ринок пропозицій та порівняти з іншими, менш дорогими варіантами. На нашу думку, ЖК River City та подібні комплекси можна вважати ідеальною «серединкою» між недоступними для багатьох люксовими квартирами та бюджетними об’єктами.

Особливості дешевого житла в новобудовах

Категорія «комфорт плюс» з’явилася на ринку вітчизняної нерухомості близько 10 років тому. Це був принципово новий клас сучасного житла, який приваблював підвищеним рівнем зручності (наближеним до бізнес класу) та доступною вартістю (яка не набагато відрізняється від квартир економ-сегменту).

Будинки з квартирами економ-класу розташовуються у великій віддаленості від великих міст і важливих об’єктів інфраструктури – станцій метро, транспортних розв’язок, торгівельних центрів тощо. Планування кімнат тут типове, тому про можливість вибору або індивідуальні уподобання можна не мріяти. Для облаштування помешкань використовуються більш дешеві матеріали, переважно – з чорновою обробкою (хоча трапляються приємні виключення). Кухні та санвузли відрізняються компактністю, а кількість кімнат становить 1 або 2. Прибудинкова територія являє собою стандартний двір з наземним паркінгом. Інколи забудовники облаштовують ігрові майданчики для малечі.


Що пропонує «комфорт плюс»?

Житлові комплекси зводяться в районі з розвиненою інфраструктурою, на порівняно невеликій відстані від центру міста (наприклад, від ЖК Рівер Сіті до центру Житомира можна дістатися за 20 хв. пішої прогулянки). До послуг мешканців – не тільки бездоганна екологія, але і всі переваги сучасного міста (розташовані поблизу супермаркети, школи, кафе, готелі і навіть університет). Для жвавої малечі передбачений окремий центр дозвілля та дитячі майданчики.

Квартири будуються за вдосконаленим проектом, кількість кімнат – від 1 до 3. На сайті забудовника можна обрати оптимальний варіант планування, різноманіття яких вразить кожного. В процесі реалізації проекту використовуються інноваційні технології та якісні матеріали. Оформлення фасадів здійснюється відповідно до актуальних європейських тенденцій дизайну. Мешканці будинку будуть мати змогу користуватися наземним та підземним паркінгом, відвідувати у будь-який час приватний пляж та не переживати за власних діток – адже закрита територія охороняється.

Порівнюючи наведені два класи комфорту життя, розумієш: це – два різні світи, два різних способи життя. Адже «comfort» - це дійсно комфорт для тіла та душі!