1. Новини Закарпаття

Популярні фільтри для води: механічні та ультрафіолетові

Вода грає важливу роль у житті кожної людини. На жаль, якість води за останній час значно погіршилася, через що використовувати її часто може бути небезпечно для здоров’я. Для того щоб покращити стан питної рідини, використовують спеціальні фільтри для води. Знайти такі можна на сайті.

Які види фільтрації для води бувають

Для того, щоб отримати якісну та чисту рідину, вода повинна проходити декілька ступенів фільтрації. Найперший етап очищення рідини – механічна фільтрація. Завдяки цьому, із води усуваються всі великі частки різноманітних домішок. Зазвичай до цих домішок відносять пісок, бруд, пил та інші забруднюючи речовини.

Таке очищення активно використовувалось ще декілька тисяч років тому назад. Зараз механічну фільтрацію часто використовують на підприємствах, приватних будинках та багатоквартирних спорудах. Саму роботу очищення виконують спеціальні фільтри, які встановлені в основу систему водоочищення. Знайти таке обладнання можна в магазині https://aquatechnicalsystems.com.ua/.

Доволі поширеним обладнанням для очищення води від різних домішок є УФ-фільтри. В такому пристрої основним елементом виступає ультрафіолетова лама, яка створює ультрафіолетові промені, які ефективні при очищенні.

Основний принцип дії такого обладнання полягає в тому, що бактеріологічне випромінювання проникає до основного центру клітини, руйнуючи її ДНК та РНК. Через це, клітина повністю втрачає можливість для подальшого розмноження та перестає нормально функціонувати, що в результаті призводить по повного її знищення.

До переваг УФ-фільтрів відносять:

  1. Безпечність конструкції. На відміну від хімічного очищення, УФ-промені повністю безпечні, та не несуть ніякої шкоди здоров’ю людини.
  2. Універсальність. Такі фільтри дозволяють знищити у воді більшість шкідливих мікроорганізмів.

Знайти обладнання для очищення води можна тут.