1. Новини Закарпаття

Рюкзак для маленького школяра – перший важливий вибір

Ваша дитина підросла і їй вже час відвідувати школу. Асортимент товару може запропонувати широкий вибір рюкзаків. Проте необхідно, аби він був зручним, комфортним у використанні, безпечним для дитини та відповідав віковій категорії користувача. Розберемося більш детально з критеріями вибору перед покупкою.

На що звернути увагу аби обрати відповідний рюкзак

Відправляючись у магазин зі школяром, головне – не загубитись серед кольорового різноманіття та форми рюкзаків. Спокійний похід забезпечить розумне ставлення до вибору. А рюкзаки Kite стануть чудовою покупкою та порадують малечу. Тож, ознайомимося з важливими критеріями:

  • Ортопедична спинка. Вона забезпечує рівномірне навантаження на хребет, адже школяру необхідно багато речей для навчального процесу.

  • Вага рюкзака. У пустому вигляді він не повинен важити більше одного кілограма. Наповнена тара не має перевищувати 10% від ваги дитини. Занадто велике навантаження може призвести до легкого запаморочення, а також до більш важких проблем із хребтом.

  • Розмір та об’єм. Оптимальні габарити відповідають зросту школяра. Це можна проконтролювати по таблиці величин. Стандартний об’єм становить до 13 л. Якщо школяр високого росту, краще обрати місткість 16 л.

  • Форма, ширина та матеріал лямок. S-образна форма забезпечить щільне прилягання та рівномірний розподіл тиску на спину, а також не дозволить здавлювання кровоносної системи. Для школяра ширина повинна бути в межах 4 – 5,5 см. Їх зручно відрегулювати під параметри дитини. Вони допоможуть уникнути запаморочення та головного болю. Відстань між шлейками не менше 4 см. Використовується щільний матеріал, а з внутрішньої сторони прошитий сітчастою тканиною. Це дозволить шкірі дихати, він не буде ковзати по спині. Лямки мають бути вшиті між передньою та задньою частиною рюкзака, а прострочка подвійною для кращого кріплення.

  • Фурнітура. Надійні молнії з легкістю відкриваються. Міцні металеві фіксатори зроблять використання багаторазовим, адже кріплення з нього не таке крихке.

5 гарних доповнень для використання

Приємні складові сучасного рюкзака зроблять його зручним у застосуванні, серед них:

  • Нагрудний ремінь. Він забезпечує гарну фіксацію рюкзака та рівномірний розподіл навантаження на спину.

  • Ергономічна гумова ручка зробить носіння більш комфортним. Наявність декількох карманів допоможе розподілити речі, аби все було під рукою.

  • Світловідбиваючі елементи. У правильному рюкзаку такі елементи розташовані з усіх сторін, а також на лямках. Вони сприяють безпечному знаходженню школяра на вулиці, адже його буде видно водіям здалеку.

  • Дощовик, який вмонтованний у конструкцію – надійний захист від спонтанних опадів.

  • Відділення для взуття можна знайти у нижній частині рюкзака. Зручне як для змінного варіанту, так і для занять фізкультурою.

Тепер ви готові до здійснення покупки для своєї дитини. Багаж знань, який ви застосуєте, зробить носіння рюкзака комфортним та безпечним. Це стане у нагоді при навчанні у молодшій школі.