1. Новини Закарпаття

Як правильно вибрати светр і кардиган

20.11.2020 19:54 Новини партнерів ПРОМО

У шафі кожної дівчини ви зможете знайти хоча б одну модель светра або кардигану. Популярність даних предметів гардероба пояснюється їх практичністю. Саме тому питання покупки залишається актуальним цілий рік.

На наше щастя, фахівці магазину Born2be стоять на сторожі модних тенденцій і відбирають для нас тільки свіжі моделі, з якими можна ознайомитися за цим посиланням https://born2be.ua/ru/zhenskaya-odezhda/svitery-i-kardigany.

Правила вибору кардигану за типом фігури

Якщо у вас широкі плечі і вузькі стегна, то вам необхідно позбутися від візуальної диспропорції. Цього можна домогтися, використовуючи моделі з широкою талією ніжних, світлих відтінків. Таким чином, ви витягнете вашу фігуру.

Широкі стегна і вузькі плечі зажадають від вас акцентування на верхній частині. Щоб знову ж позбутися візуально порушеною пропорції, купуйте моделі з об'ємними рукавами. Це розширить ваші плечі.

Правила вибору жіночого светру

Фігура «прямокутник» характеризується відсутністю яскраво вираженої частини, тому доведеться зробити кордон самостійно. Допоможуть вам у цьому короткі моделі светри вільного крою.

Для тих, у кого широкі стегна і вузькі плечі, підійде прямий або напівприталений фасон. Об'ємні О-образні моделі краще не використовувати.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська