1. Новини Закарпаття

Як захистити житло від злому через вікна?

На жаль, зловмисники прагнуть проникнути в будинок найлегшим шляхом. Оскільки сучасні вхідні двері не полегшують цю задачу, єдиним легким шляхом залишаються вікна. Раніше це була реальна проблема. Але сьогодні ситуація кардинально змінилася. Сучасні вікна з додатковим функціоналом ефективно захищають житло від зломів. Нехай навіть від цього дещо зростає ціна пластикових вікон.

Сучасні віконні системи не тільки захищають квартиру, будинок від втрати тепла взимку, дають прохолоду влітку, позбавляють від протягів і дарують постійний комфорт, але також мають чудові зламостійкі та протиударні властивості.

Високі показники захисту вікна дають:

  • захисні плівки. Це спеціальне покриття, яке наноситься на скло й оберігає склопакет від механічних ударів важким предметом. Також для підвищення класу зламостійкості додатково до складу пакета вводиться особливо міцне триплекс-скло, загартовані скла тощо.

  • протизламна фурнітура. Вона у декілька разів знижує ризик проникнення. Хоча через неї ціна пластикових вікон дещо підвищується, але це цілком виправдані витрати на власну безпеку. Така фурнітура обов'язково включає спеціальну ручку з запірним механізмом, через що конструкцію можна відкрити тільки зсередини.

  • посилена рама, яка не ​​дає грабіжникам погнути та вибити вікно, тим самим значно ускладнює проникнення. Тут рівень захисту також підвищується за рахунок використання спеціального клею, яким склопакет приклеюється до рамної конструкції.

Ціна пластикових вікон з протизламними властивостями вище у порівнянні зі звичайними, проте в компанії «Лінія вікон» вони користуються цілком заслуженою популярністю, адже сьогодні турбота про свою безпеку та збереження майна виходить на перший план.

Які класи захисту є у вікон?

Компанія «Лінія вікон», де ціна пластикових вікон незалежно від їхнього типу на 15-20% менше середньої по столиці, пропонує віконні конструкції декількох класів безпеки, а саме:

  • базовий. Це віконні системи, які найкраще встановлювати в труднодоступних для злочинців місцях – від третього знизу до третього зверху поверхів.

  • WK1. Оптимальний варіант для квартир на другому поверсі, де немає балконів.

  • WK2. Вікна цього класу чудово працюють на верхніх поверхах багатоквартирних будинків і перешкоджають злому за допомогою простих інструментів.

  • WK3. Ідеальний формат для житла на першому поверсі, який охороняє від більшості способів проникнення.

Що ви не обрали б, пам'ятайте – висока ціна пластикових вікон окупається повною мірою, і практика це підтверджує. Краще один раз інвестувати у власну безпеку, щоб потім протягом десятиліть почуватися комфортно.