1. Новини Закарпаття

Інтернет - аптеки

Інтернет - аптеки - можливість швидко замовити ліки, не виходячи з дому.

Сьогодні інтернет технології увійшли в усі сфери життя людини. Фармацевтична сфера не залишилася осторонь. Послуги інтернет-аптек дуже затребувані в даний час. В Україні Інтернет-аптека Фармако пропонує широкий асортимент високоякісних сучасних лікарських препаратів та медичних товарів. Придбати їх можна тут farmaco.

Особливості

Головна зручність інтернет-аптек - цілодобова робота. Сучасний ритм життя у великих містах не завжди дозволяє потрапити в аптеку до її закриття для покупки необхідних ліків. Крім того не виключені випадки, коли медикаментозні препарати можуть знадобитися терміново в нічний час. В інтернет-аптеці можна скористатися експрес доставкою.

Інтернет-аптеки пропонують лікарські засоби та супутні товари за нижчими цінами, порівняно зі звичайними аптеками. Це пояснюється:

  • Оптимізацією витрат в силу відсутності необхідності оренди приміщень для торгових залів та складів.
  • Відсутністю необхідності утримання в штаті велика кількість фармацевтів і провізорів, а іншого допоміжного персоналу.

Крім того асортимент інтернет-аптек завжди різноманітніший в порівнянні зі звичайними аптеками. В каталозі завжди представлена ​​велика кількість різних супутніх товарів: лікувальної косметики, засобів по догляду за новонародженими та ін. В звичайній аптеці немає можливості докладно ознайомитися з пропонованою продукцією. В інтернет-якій аптеці можна вивчити інформацію про потрібних препаратах або засобах, що дозволить правильно визначитися з вибором.

Ризики

Незважаючи на значні плюси інтернет-аптек все ж можна відзначити деякі мінуси покупки лікарських препаратів даними способом. Перш за все, негативні відгуки, найбільш часто акцентують увагу на відсутності послуги термінової доставки. В екстрених ситуаціях це не допустимо.

Але більш небезпечним фактором є те, що в силу доступності ліків у багатьох людей виникає спокуса для самолікування. Сьогодні при наявності певних симптомів багато хто прагне знайти їм пояснення на спеціалізованих сайтах в інтернеті або навіть на форумах, забуваючи про те, що правильний діагноз може поставити тільки лікар на підставі обстеження. Самостійно лікуватися навіть доступними медикаментозними препаратами не можна.