1. Новини Закарпаття

Бізнес на побутовій хімії - плюси та мінуси

Приватні підприємці які вирішилися відкрити свій власний магазин побутової хімії, можуть розраховувати на ймовірний успіх. Звісно для цього треба відповідати вимогам ринку, а також бути конкурентоздатним. Оскільки торгівля побутовою хімією, досить поширений вид діяльності. Відповідно, конкуренція в цій галузі досить широка, для того щоб ваш бізнес виходив в плюс, варто враховувати основні фактори успіху:

  • Широкий асортимент, який відповідає стандартам якості. Побутова хімія від виробника з відомим іменем, дозволить швидко привернути увагу клієнтів. Такі бренди як Frisk та Expert Wash стрімко набирають оберти на ринку хімії для дому, тому роздрібні продавці зараз активно цікавляться товаром данного типу.
  • Правильне розташування товару на полицях магазинів. Позиціювання продукції, це не від’ємний критерій, який викличе бажання клієнта повертатися знову.
  • Розумний цінник на товари. Дуже важливо враховувати цей фактор при відкритті, постійні акції дозволять вам привернути увагу нових відвідувачів, а також заслужити ім’я на ринку.

Плюси бізнесу на побутовій хімії

Перед тим як відкрити магазин побутової хімії, важливо враховувати плюси і мінуси цієї галузі. Це допоможе вам набагато краще зрозуміти, чи варто взагалі братися за цю справу. Серед основних плюсів такого бізнесу, можна відмітити:

  • Великий попит на продукцію. Побутова хімія, необхідна в любому господарстві. Тим паче, її треба постійно поновлювати. Тому, проблем з попитом не буде навіть в сильний кризис.
  • Великий термін зберігання продукції. Завдяки цьому ви можете закупляти навіть дуже дорогі позиції й не переживати, що вони зіпсуються так і не дочекавшись свого покупця. Завдяки довшому терміну зберігання побутової хімії, бізнес на ній являється менш ризикованим ніж на продовольчих товарах.
  • Перспективи для розширення бізнесу. Маленький кіоск з побутовими товарами, легко може перерости в цілу мережу магазинів.
  • Легко розпочати справу. Для того щоби відкрити магазин побутової хімії, не обов’язково мати спеціальну освіту і команду спеціалістів. Також вам не знадобляться додаткові ліцензії.

Основні мінуси торгівлі побутовою хімією

Взагалі мінус один, але досить серйозний, в цій галузі досить сильна конкуренція. Тому необхідно, постійно боротись за своїх клієнтів, через те, що більш вигідні ціни в сусідньому магазині, можуть легко зменшити ваш виторг.