1. Новини Закарпаття

Затишний день, комфортна ніч завдяки рулонним шторам «День-Ніч»

Якщо ваша мета – створити максимально комфортну атмосферу в кімнаті та самостійно керувати режимом освітлення, то рулонні штори «День-Ніч» стануть ідеальним рішенням. Завдяки особливій конструкції вони допоможуть встановити саме той режим освітлення, який потрібен просто зараз. Як це вдається?

Особливості конструкції

Таємниця полягає в особливій конструкції штор «День-Ніч»: перед вами тканинне полотно з горизонтальними смужками прозорої та непрозорої тканини, що чергуються між собою. Тож не дивно, що ці штори нерідко називають «зеброю». Тканина огортає верхню та нижню планки, тому під час руху смужки зміщуються, що і дозволяє створити різний рівень освітлення.

Для того, аби створити ефект «День», необхідно розташувати всі прозорі ділянки на одному рівні, а от для «Ночі» варто розмістити на одному рівні всі темні смужки. Утім, двома полярними режимами справа не обмежується: ви також можете з легкістю створити напівтемряву. Для цього варто поєднати порозору смужку на одному рівні з непрозорою.

Такі незвичайні рулонні штори чудово виглядають практично у будь-якому інтер’єрі, адже відкривають безліч можливостей для експериментів. Це справді непоганий варіант і для класики, і для мінімалізму. А ще це дуже практична модель – рулонні штори «День-Ніч» спеціально обробляють особливими засобами, завдяки яким тканина не електризується, відштовхує пил та легко очищується.

Різновиди рулонних штор «День-Ніч»

Штори «День-Ніч» мають дещо складніший механізм, ніж звичайні рулонні моделі. Це й не дивно, адже він має не лише підіймати тканину, а ж зміщувати смужки на полотні. І саме на ці механізми варто звернути увагу під час вибору:

● Міні (Mini) – відкритий механізм із трубчастими обважнювачами. Завдяки розмірам та вазі підходять для невеликих вікон чи навіть дверей.

● Уні (Uni) – закритий механізм з П-подібними напрямними знизу та з боків.

● Стандарт (Standart) – механізм з підсиленою конструкцією, який підходить для великих вікон.

Дізнатися про ці моделі більше та навіть побачити на власні очі ви зможете в магазине Санні Стор.

Якщо варіантів механізмів не так багато, то вибір кольорів фактично не обмежений! тут можна дати класичні паради:

● для невеликих кімнат обирайте світлі штори;

● для приміщень, що виходять на північ – теплі тони, а для тих, що виходять на південь – холодні;

● для класичних інтер’єрів більше підходять однотонні стримані моделі, а для кантрі та провансу – квітковий принт.

Щоб ви не обрали https://sunny-store.com.ua/ua/den-noch.html, рулонні штори «День-Ніч» допоможуть створити максимально зручний режим освітлення. І ви відчуватимете комфорт та затишок і вдень, і вночі!