1. Новини Закарпаття

Препарати від печії — особливості покупок

З метою купірування появи соляної кислоти у шлунку, гастроентерологи рекомендують застосовувати спеціальні блокатори водневої помпи — медикаменти, котрі здатні врятувати хворого від печії. Ця група препаратів називається інгібіторами протонної помпи. Окрім них від печії можуть врятувати також антацидні та антисекреторні медикаменти. Отож, які обирати, коли з’явилася печія? Отож, препарати від печії - це особлива категорія медичних ліків, котра потрібна тим людям, котрі відчувають біль та важкість після того, як щось поїли чи випили. Зрозуміло що, що такими препаратами ні в якому разі не можна зловживати, оскільки вони можуть негативно вплинути на інші органи і так далі. Звісно, що перед тим, як споживати препарати, слід точно впевнитися в тому, що вони підходять тій чи іншій людині, адже, наприклад, тим хто боліє на різні алергічні реакції можуть не підійти компоненти деяких таких препаратів. Їх споживання може дати якісь ускладнення на різні види органів і так далі.

Види препаратів та особливості їх використання

Кожна група ліків від печії має свою унікальну дію. На це й орієнтуємося у виборі:

  1. Проблеми зі шлунком є короткочасними, а причиною їх появи є неправильне харчування, сурові дієти або голодування — необхідно купувати антациди.
  2. Якщо у вас виразка шлунка використовуємо гастропротекторні та антисекреторні препарати.
  3. Болі та дискомфорт у шлунку, печія від вживання занадто гострої, екзотичної їжі — лікуйтеся ферментними засобами.
  4. Коли рух їжі у шлунку проходить занадто складно і цей процес уповільнився, придбайте прокинетики.

Перед тим, як купувати та вживати хоча б один із вищеописаних видів препаратів, необхідно проконсультуватися із лікарем та встановити реальну причину поганого самопочуття.

Топ-5 найефективніших препаратів від печії

В аптеці можна зустріти дуже багато різновидів ліків від печії та ще більше їхніх аналогів. Щоб підібрати дійсно ефективні пігулки, краще орієнтуватися на відгуки реальних людей. Так, топову п’ятірку лідерів у даному сегменті склали «Омепразол», «Лансопразол», «Пантопразол», «Робепразол» та «Езомепразол».