1. Новини Закарпаття

Як зробити свою кухню місцем затишку і комфорту

Кухня — це місце, де родина відпочиває після роботи, де хочеться на мить зупинитися у нашому шаленому ритмі і відчути затишок. Тут усі зустрічаються за обіднім столом і розповідають про свої проблеми або діляться успіхом. Багато залежить від того, як все розташовано у цьому приміщенні, чи комфортно себе почуває тут господиня.

Велике значення у полегшенні життя людини, створенні зручностей відіграють меблі. Саме вони дають можливість розкласти усі дрібнички, яких багато тут, по своїх місцях, а потім швидко і легко знайти їх за потреби. Сучасні виробники пропонують кілька варіантів кухонних наборів — готові комплекти і модульні кухні. Останні користуються серед покупців найбільшою популярністю.

Особливості модульних варіантів

Кожен господар прагне зробити кухню у своєму будинку оригінальною і функціональною. Цьому найбільше сприяють модульні кухонні меблі. Комплекти складаються з корпусів різного розміру, кріплення і фасадів. Покупець отримує можливість дібрати саме такий набір, який найбільше відповідатиме його бажанням і потребам. Полички, шухлядки і якісна фурнітура доповнять ефект і зроблять приміщення не схожим на інші. До переваг модульних кухонь відносять:

  • можливість комбінувати варіанти корпусів різних розмірів, використовувати їх у стандартних і нестандартних приміщеннях;
  • компактність і висока функціональність;
  • сучасний зовнішній вигляд;
  • швидкий монтаж у будь-якому приміщенні.

Модульні кухні обирають люди, які мислять нешаблонно, прагнуть комбінувати і організовувати навколо себе простір так, щоб їм було зручно. Велика кількість пропозицій у сучасних інтернет-магазинах дозволяє обрати такий варіант, який буде ідеальним і по бюджету, і по функціональності. Головне — знайти таку компанію, співробітники якої розкажуть про сучасні тенденції, прислухаються до побажань, проконсультують з будь-яких питань, допоможуть дібрати відповідний комплект.

Професійні рішення від інтернет-магазину «Дубок»

Компетентно допомогти створити затишок у кухні зможуть фахівці, що обслуговують інтернет-магазин «Дубок». Більше ніж за 10 років своєї роботи в Україні тут довели, що це одна з найкращих компаній у своєму сегменті. До її основних переваг відносять:

  • наявність пропозицій від різних виробників (MebelStar, VIP-master, «Світ Меблів», Kredens furniture, «БМФ» та ін.);
  • вигідні умови придбання товарів. Магазин пропонує клієнтам кредит 0,01 % на термін 3–6 місяців;
  • оптимальні ціни на всю продукцію (здебільшого на 3–5% нижче середніх);
  • велика кількість різноманітних акцій, бонусів, зокрема 5-відсоткова знижка на придбання першого товару;
  • середній термін виконання замовлення — близько 2 тижнів.

Одна з головних переваг магазину — система доставки, що передбачає високу турботу про замовника. Якщо сума замовлення перевищує 5000 грн., товар доставляється безкоштовно.

Кухні магазину «Дубок» — це гарантія комфорту і затишку.