1. Новини Закарпаття

Вибираємо ліжко для дівчинки-підлітка: практичні поради

З роками дитини виникає неминуча необхідність міняти обстановку її кімнати. В першу чергу це стосується ліжка, з якого вона просто виростає. Вибираючи ложе для юної принцеси, обов'язково поцікавтеся її думкою щодо зовнішнього вигляду і особливостей меблів. У цьому віці діти вкрай чутливі до своєї значущості, а тому робити все на свій смак або як мріялося в дитинстві вам – категорично протипоказано.

Надійність і безпека

Але є і хороші новини, зважаючи на свою необізнаність підлітки швидше за все будуть висловлювати свою думку лише щодо дизайну. Так що ви зможете вибрати ліжко для дівчинки https://e-matras.ua/ukr/detskie-tovary/detskaya-mebel/krovati-podrostkovye, яке максимально відповідне вашому уявленню про якість. Звертайте увагу не тільки на такі загальноприйняті характеристики, як:

  • габаритні розміри;
  • допустиме навантаження;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Але і на надійність виконання і особливості матеріалів. Безумовно кращим варіантом для меблювання дитячої буде натуральне дерево. Але якщо доводиться робити вибір на користь ДСП, МДФ, пластику – обов'язково переконайтеся, що використовуються безпечні для здоров'я матеріали. Про це повинні свідчити відповідні сертифікати.

Функціональні особливості

Сьогодні крім традиційних односпальних, полуторних та двоспальних ліжок виробники пропонують безліч оригінальних рішень для підліткових кімнат. Обов'язково ознайомтеся з варіантами ліжок-горищ, подіумів, багатофункціональних куточків з відкидними і розсувними спальними місцями. Таке придбання обійдеться вигідніше спального гарнітура в стандартній комплектації, проте часто має не тільки спальні місце, але і різні шафи, тумби, комоди, робочий стіл, вбудовані системи зберігання. Все це економить вільне місце та дозволяє організовано тримати всі необхідні речі, підтримуючи обстановку охайною.

Якщо конструкція вимагає докласти зусиль, щоб розкласти і заховати ліжко, обов'язково перевірте, чи будуть вашій дитині під силу подібні щоденні маніпуляції.

Ортопедична підтримка

У підлітковому віці вкрай важливо спати на ліжку з ортопедичною підтримкою, так як в цей час активно росте і розвивається опорно-руховий апарат. Незалежно від того, яке ліжко ви купите, обов'язково доповніть його ортопедичним матрацом. А якщо матрац йде в комплекті, переконайтеся, що його параметри підійдуть вашій дочці. Для підлітків без проблем зі здоров'ям фахівці рекомендують жорсткі матраци або вироби помірної жорсткості.