1. Новини Закарпаття

Комфортний відпочинок гарантовано разом з правильно підібраними розкладними стільцями

Сучасні виробники все більше створюють меблі, за допомогою яких відпочинок на природі стає більш комфортним. До них відносять розкладні стільці. Дана категорія представлена в широкому асортименті на ринку. Кожен покупець може детально ознайомитися з моделями і обрати для себе найкращий варіант, виходячи з особистих побажань!

Різновиди розкладних стільців для пікніку

Кемпінгові меблі - функціональні вироби, що розробляються з урахуванням запитів споживачів. У них поєднується практичність і надійність. Стільці виготовляються з міцних і зносостійких матеріалів, що витримують допустиме навантаження. Українські і зарубіжні виробники постійно працюють на тим, щоб абсолютно всі товари для реалізації відрізнялися високою якістю і продавалися за розумною ціною. Це хороші рішення для туристів і мандрівників!

Обираючи складаний стілець для пікніка, потрібно звертати увагу на конструктивні особливості моделей:

  • крісло - прекрасний варіант для відпочинку на природі. Легко складається і займає небагато місця при транспортуванні. У деяких випадках передбачаються ніжки з влаштованим регулюванням по висоті. Використовуються високоміцні матеріали: поліестер, неопрен. Каркас може бути алюмінієвим або сталевим;
  • шезлонги - практичне рішення для пікніка, дачі. Такі конструкції відрізняються стійкістю і надійністю. Вони швидко складаються і розкладаються. Рама шезлонгів виготовляється з алюмінію, а стінки і сидіння - з міцної тканини. У деяких випадках використовується армований сітчастий матеріал;
  • звичайні стільці - легкі розкладні табуретки, ідеально підходять для риболовлі, туризму. Каркас покривається порошковою фарбою. Таким чином мінімізується негативний вплив зовнішніх факторів.

Для підвищення функціональності в деяких моделях передбачаються м'які підлокітники і плоскі платформи на ніжках, завдяки яким запобігається занурення в пісок, грунт.

Для любителів незвичайних ідей підійдуть стільці, що обертаються. Їх конструкція складається з сидіння і рами з окремих металевих секцій. Для стійкості ніжки доповнюються гумовими наконечниками. Саме тому стілець можна розміщувати як на пухкому грунті, так і на слизькій палубі катера.

Де придбати крісла і стільці для відпочинку?

Якщо вас зацікавили розкладні стільці і крісла для відпочинку, то варто обрати надійний інтернет-магазин, який зможе запропонувати якісні, сертифіковані ​​кемпінгові меблі для забезпечення комфортного відпочинку на природі. Це незамінні вироби в поході, на риболовлі, на території приватного будинку, дачі, пікніку. Ви можете придбати розкладне крісло з полицею і з кишенями для невеликих предметів. Якщо потрібна звичайна складна табуретка за низькою ціною, ознайомтеся з описами моделей. Зверніть увагу на допустиме навантаження, розміри і матеріали, з яких виготовлені каркас і сидіння. Завдяки зручній конструкції, стільці складаються і не займають багато місця в будинку і автомобілі. Саме тому ваше придбання стане в нагоді у будь якій ситуації.