1. Новини Закарпаття

Монтаж натяжних стель від компанії Potolkoff

Якщо ви вирішили використовувати натяжна стеля, то можна звернутися до Потолкофф для професійної допомоги. Основні переваги натяжних стель полягають в тому, що їх можна встановити набагато швидше, ніж інші варіанти стель, вони прості і дешеві в обслуговуванні, доступні в різних варіантах обробки. До того ж вони дуже міцні, безпечні і надійні. З усіх цих причин вони дуже популярні для використання в медичних, освітніх і оздоровчих приміщеннях, таких як бари, ресторани, басейни і тренажерні зали. Розглянемо етапи того, як здійснюється монтаж натяжних стель.

Вибір матеріалів

Визначитися, яку тканину і колір ви хочете. Потрібна глянцева, сатинова або матова обробка? Компанія Потолкофф гарантує доступні ціни та якісну остаточну установку.

Підготовка приміщення

Приміщення не потрібно повністю очищати. Буде потрібно небагато місця, але крім цього ніякої особливої ​​підготовки кімнати не потрібно. Можна почати установку, коли в цьому є необхідність.

Алюмінієві кріплення

Натяжна стеля тримається за допомогою алюмінієвої направляючої, яка кріпиться до всіх чотирьох стінах. Якщо стеля повинна покривати великий простір, алюмінієві напрямні повинні бути встановлені з інтервалами поперек стелі для з'єднання панелей з тканини.

Світильники

Кріпляться майданчики для освітлювальних приладів або інших систем (наприклад, димової сигналізації) до вихідного стелі. Регулюється висота платформи, щоб можна було легко протягнути відповідні світильники через стелю і встановити на місце.

Нагрівання кімнати

Щоб натягнути стельову тканину, необхідно використовувати тепло, щоб підвищити її еластичність. Робиться це за допомогою переносних газових обігрівачів.

Кріплення стелі

Як тільки тканину досягне оптимальної еластичності, її спочатку прикріплюють до алюмінієвої стійці кутами. Тканина кріпиться до алюмінієвої рейки кутами вперед. Зміцнюють кільця приклеюються до полотна, а потім вирізують всередині, щоб були отвори для світильників і інших систем. Кріплення підключаються до кабелів, простягаються через отвори, а потім встановлюються пружини на майданчиках кріплення над полотном.

Завершальне прибирання

Відбитки від рук і сліди на стельовому полотні віддаляються вологою тканиною. Все готово - натяжна стеля встановлений.