1. Новини Закарпаття

Як правильно вибрати змішувач

Вибрати ідеальний змішувач для будинку не складе труднощів, якщо розуміти свої основні потреби і розрахувати бюджет, особливо коли «Cвіт Якісної Сантехніки» пропонує великий вибір не тільки змішувачів, але іншої сантехніки. Потрібно підібрати стиль, відповідний інтер'єру, а також необхідно враховувати конфігурацію змішувача, тип його обробки і конфігурацію раковини, до якої буде прикріплений змішувач.

Хороші змішувачі для ванни можна купити за розумними цінами, але є варіанти більш високого цінового діапазону. Якщо у вас є розуміння того, що вам потрібно і що є, то зможете прийняти правильне рішення відповідно до бюджету.

Конфігурація

Конфігурація змішувача включає в себе спосіб його монтажу до стіни або на раковині, кількість ручок і кількість отворів, необхідних для його установки. Змішувач для ванної кімнати в центрі виготовляється таким чином, щоб відстань між ручками становило 10 см. Найчастіше змішувач має ручку для гарячої та холодної води. Ця конфігурація зазвичай краща для раковини і стільниці невеликого розміру.

Настінні блоки кріпляться до стіни за раковиною. Вони добре підходять для посуду. Якщо ви плануєте встановити раковину для посуду і змішувач для настінного монтажу, переконайтеся, що кран має відповідну висоту і глибину, а отвір розташований над зливом. Змішувач, в якому поєднуються носик і ручка, називається змішувачем з одним отвором. Змішувачі бувають одні важелі і двохважелі.

Тип і конструкція клапана

Ще одна важлива особливість, яку слід враховувати при виборі нового змішувача для ванною, це спосіб виготовлення змішувача і тип клапана. Добре зроблений змішувач може прослужити вам довгі роки. Звичайним матеріалом, з якого виготовляють корпус багатьох змішувачів, є латунь, а інші, більш дешеві моделі, виготовляються з дешевого пластику. Латунь зазвичай покривають хромом для захисту від плям і корозії. Без нього латунь потьмяніє і піддасться корозії.

Клапанна технологія - це те, що контролює потік води. Це те, що дійсно робить всю роботу і має самі рухомі частини. Від того, як він розроблений, залежить його ефективність. У змішувачах для ванних кімнат використовуються 4 типи клапанів: компресійні, кульові, картріджниє і керамічні.

Форма

Слід враховувати це форму носика. Більш високі носики на гнучкій шиї можуть дати більше місця для таких завдань, як миття волосся в раковині. Ще одне важливе міркування з приводу стилю - вибір ручки. Хрестоподібні і ручки важелів мають індивідуальний вид. Більш функціональним варіантом є конфігурація рукоятки з одним важелем або двома ручками.

Сумісність

Змішувачі і раковини повинні бути сумісні. Якщо ви купуєте змішувач і раковину разом, то потрібно буде переконатися, що сумісні. Якщо діти будуть регулярно відвідувати ванну кімнату, то змішувач повинен бути простим у використанні і міцним.