1. Новини Закарпаття

Охорона офісу: в чому полягає послуга?

В даний час великою популярністю стала користуватися така послуга як охорона офісу, і в цьому немає нічого дивного. Багато підприємців, які бояться за свій бізнес користуються охороною протягом багатьох років. Компаній, які представляють подібного роду послуги чимала кількість, тому з вибором не повинно виникнути ніяких складнощів.

Велика кількість підприємців в своїх офісах і на підприємствах встановлюють віддалений контроль. В такому випадку, коли спрацьовує тривожна кнопка, на місце перебуває група швидкого реагування. Причому все відбувається одразу – протягом декількох хвилин. Також можна просто найняти активну групу, що буде весь час перебувати на об'єкті, який необхідно охороняти. Отже, охорона офісу необхідна абсолютно всім, хто переживає за життя своїх співробітників, майно і приміщення в цілому.

Надійний захист

Кожен власник власної справи знає про те, що для успіху в справі потрібно вміти його правильно захищати. В основному, в охороні потребують офісні приміщення, так як вважаються ідеальним місцем для грабіжників і зломщиків. В даний час найефективнішим і сучасним способом захисту є пультова охорона.

Встановивши кнопку тривожної сигналізації, об'єкт буде знаходитися під охороною не тільки вдень, але і вночі, у неробочий час. Дійсно, зловмисники можуть не очікувати, що ось-ось прибуде група захвату, тому в принципі шахраїв можливо буде ефективно спіймати, як говорять в простому народі «на гарячому».

Вірне рішення

Пультова охорона офісного приміщення має на увазі установку датчиків по всьому периметру об'єкта. Датчики можуть бути бездротові і дротяні, які реагують на:

  • відчинення дверей;
  • відкриття вікон;
  • витік газу;
  • течку води;
  • виникнення диму.

Всі сигнали з датчиків в такому випадку поступають на контрольний прилад, що пов'язаний безпосередньо з пультом централізованої охорони. Група швидкого реагування на місце злочину перебуває досить швидко - протягом 5-10 хвилин та діє по ситуації. Якщо є якісь люди, які не повинні перебувати у приміщенні, то їх як правило захоплюють і передають в руки правосуддю (в перчу чергу викликаються органи, які фіксують вчинення злочину), а дані з відео також передаються в надійні руки.