1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Перше включення пральної машини: що потрібно знати?

241
Без регіону (не видаляти!)

Перше включення пральної машини: що потрібно знати?

Пральна машина – надзвичайно важливий та популярний вид побутової техніки. Вона є справжнім помічником будь-якій господині. Але для того, щоб машина працювала довгі роки без поломок та потреби в ремонті, треба провести правильне підключення та перший її запуск. Якщо це зробити неправильно, можна значно нашкодити техніці. Попри те, що і в інструкції деяких пральних машин є пункт першого вмикання, більшість людей його просто ігнорують. Це веде до скаржень на те, що агрегат погано працює та взагалі не виконує свої прямі функції.

Також може бути корисним як почистити барабан пральної машини від накипу - lviv-remont.com.ua/yak-pochistiti-baraban-mashini.

Підготовка пральної машини до включення

Якщо ви купили нову пральну машину, першим ділом, необхідно прочитати інструкцію до неї. Виконувати установку повинні лише кваліфіковані спеціалісти, які знають всі нюанси та особливості роботи з різними видами обладнання. Самостійно не рекомендується це робити, адже можна пошкодити деякі окремі частини пральної машини або виконати неякісне підключення, яке потім відіб’ється на роботі пральної машини та значно скоротить її строк дії.

Якщо установка завершилась, вам все одно необхідно перевірити деякі головні деталі:

·всі комплектуючі повинні бути обов’язково використані. Зайвих деталей не може залишитись, тому, якщо ви знайшли болт або кріплення, обов’язково повідомте про це майстра, який робив підключення;

·техніка повинна бути під’єднаною до водопроводу і каналізації;

·обов’язково перевірте вентиль наливного шлангу. Він повинен бути відкритим для того щоб вода змогла потрапити до машинки;

·не вмикайте обладнання до електромережі, якщо установка не завершена.

Перед тим, як вмикати пральну машину, необхідно її почистити. Внутрішні частини дуже часто забруднюються пилом. Крім того, там можуть залишитись рештки масла, пакетів і т.п. Тому, якщо ви не хочете забруднити одяг, рекомендується протерти агрегат вологою серветкою.

Перше включення

Якщо ви перевірили всі деталі та витерли пральну машину, можна приступати до її першого запуску. Більшість спеціалістів впевнені, що перше прання повинне проходити без білизни. Воно є контрольним, але все одно необхідно додати засіб для прання в невеликій кількості у спеціальну ємність. Далі вам залишається тільки ввімкнути обладнання в режимі тривалого циклу. Після закінчення роботи необхідно залишити люк відкритим для того, щоб провітрити машинку.

Рекомендується під час першого прання використовувати спеціальний порошок, який може відчистити пральну машину від мазуту та бруду, а також позбавитись від сторонніх запахів, які можуть залишитись всередині агрегату. Його треба завантажити у спеціальний відсік для порошків.

Сучасні пральні машини мають велику кількість різних режимів. Кожен з них має своє призначення. Наприклад, режим делікатного прання потрібен для тонких тканин, до яких повинен бути індивідуальний підхід. Є режими для прання верхнього одягу або взуття. В інструкції є короткий опис всіх цих режимів, а також особливості його користування. Перше включення може бути звичайним, але далі треба враховувати на вид одягу та тип тканини для того, щоб їх не зіпсувати.

На перший погляд може здатися, що перше прання потрібно для того, щоб перевірити усі можливості пральної машини. Але це не так. Експериментальне прання – перевірка обладнання на наявність протікання або якихось несправностей. Завдяки йому власник зможе упевнитися в тому, що агрегат правильно встановлений і його можна далі безпечно використовувати.

Якщо під час першого прання ви помітили, що з машини протікає вода, треба одразу ж зупинити роботу, злити воду та звернутися за допомогою до майстра. Якщо ви не маєте спеціального досвіду або знань, тоді самостійно шукати причину протічки забороняється. Краще за все довірити цю справу професіоналу. Це дозволить вчасно відремонтувати машину та знизити ризик появи повторних несправностей.

Що не можна робити під час запуску пральної машини?

·під час першого запуску не рекомендується класти в пральну машину одяг. Він може забруднитися залишками пилу та бруду;

·не можна намагатися відкрити люк протягом усієї роботи. Пральні машини мають спеціальну захисну систему. Коли вони закінчать прання, ви почуєте клацання, і тільки після цього можна відкривати люк;

·у пральну машину не можна класти ті речі, які не призначені для обладнання (залізні предмети, інше);

·заборонено перевантажувати машину.

Попри те, що перший запуск дуже важливий, ці правила слід використовувати і надалі. Завдяки цьому ви зможете значно продовжити термін експлуатації обладнання, а також знизити ризики появи нових несправностей.

Поради по запуску пральної машини

Пральна машина – це дуже складна система, яка має велику кількість додаткових елементів. Саме тому, коли з ладу виходить хоча б одна з частин, це відбивається на роботі всього обладнання. Якщо ви хочете, щоб ваша машина слугувала вам довгі роки, рекомендується притримуватись певних порад, а також обов’язково прочитати інструкцію перед першим пранням.

Поради:

1. Якщо при роботі ви почули сторонні звуки, торохтіння, негайно викликайте майстра. У тому випадку, коли у вас залишився гарантійний талон, ви маєте право на безкоштовну діагностику та ремонт від тієї компанії, в якій купували агрегат.

2. Треба обов’язково стежити за станом пральної машини, а також регулярно її протирати серветками і засобами, в складі яких немає такого елементу, як хлор. Він може нанести значну шкоду агрегату.

3. Після кожного прання слід протирати машинку всередині, а також під гумовим ущільнювачем.

4. Вмикайте обладнання тільки тоді, коли ви під’єднали його до електромережі, відкрили кран для води та щільно закрили люк.

5. Не рекомендується використовувати для прання порошок, який має зовсім інше призначення. Краще за все віддавати перевагу перевіреним маркам та виробникам.

6. Перед завантаженням речей обов’язково перевірте кишені на наявність якихось предметів. Також рекомендується сховати металеві частини, замки, застібки для того, щоб не нашкодити обладнанню.

7. Після завершення прання треба залишити люк відкритим для того, щоб провітрити машинку. Це робиться з метою, щоб всередині не утворилася цвіль та інші грибкові інфекції.

Інструкція надана майстром сервісного центру “Львів-Ремонт”.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber