1. Новини Закарпаття

Сонячні електростанції: особливості

Великі промислові підприємства, атомні електростанції, велика кількість транспортних засобів – все це поступово знищує навколишнє середовище. Все частіше науковці та розробники пропонують більш екологічні варіанти для повноцінного існування. Сонячні електростанції від Atmosfera - це альтернативний варіант джерела живлення, яке дозволяє отримувати електроенергію із сонця.

Принцип роботи

За останній час особливу увагу приділили створенню та удосконаленню альтернативних джерел живлення. Такі зміни сталися через те, що атомні електростанції та інші види підприємств значно забруднюють навколишнє середовище. Через це багато людей хворіє онкологічними захворювання, а природа навколо таких підприємств безслідно знищується.

Сонячні електростанції – достатньо поширений вид альтернативних джерел живлення. За останній час стали активно використовуватися не тільки на великих підприємствах, але й звичайних будинках. Завдяки невичерпному життю сонця, такі конструкції можуть бути актуальні вічність.

Однак, через те, що сонячні електростанції ще унікальне обладнання, то й не дивно що вартість такої установки достатньо велика. Але, дивлячись на тенденцію, із кожним роком вартість СЕ зменшується. Тому через декілька років таке обладнання буде доступно практично кожному.

Сама сонячна електростанція складається с різних пристроїв, які допомагають перетворити сонячну енергію на електричний струм. До основної конструкції сонячної електростанції входять:

  1. Сонячна панель. Саме цей пристрій і збирає сонячну енергію для подальшого перетворення.
  2. Контролер. За допомогою нього можна коригувати кількість використаної енергії.
  3. Батарея. Цей пристрій використовується для збереження невикористаної електроенергії.

До переваг сонячної електростанції можна віднести:

  1. Екологічність обладнання.
  2. Довговічність електростанції.
  3. Можливість постійної роботи.

Недоліки:

  1. Велика вартість.
  2. Дорогий ремонт.
  3. Низький рівень ККД.