1. Новини Закарпаття

Можливості додаткових інструментів для сайту

Call-Tracking — це інструмент, який допомагає в детальному аналізі дзвінків, трафіку та рекламних джерел, які здатні забезпечити найбільший дохід. Даний сервіс, представлений за адресою https://phonet.ua/call-tracking.html , буде корисним для конкретних категорій:

  • Бізнесу. Він дає можливість оптимізувати витрати на рекламу та отримати більше клієнтів за ті ж кошти.

  • Рекламним агентствам. Сервіс дозволяє зробити клієнта більш задоволеним від користування послугами. За допомогою інструмента можна отримувати повну аналітику по дзвінках з сайту та інших джерел, та зробити якісну оптимізацію реклами.

  • Маркетологам. Колл-треккінг дає можливість відслідковувати всі конверсії з сайту та рекламних каналів, покращити власні KPI, аналізувати ефективність рекламних кампаній, ключових слів та трафіку.

Phonet Call-Tracking — як це функціонує?

Спочатку потенційний покупець потрапляє на сайт, натиснувши на оголошення, баннер, або перейшовши з пошукового запиту. На сайті йому показується унікальний номер телефону. Він робить дзвінок, і спеціальна система фіксує не тільки розмову, а й всі важливі деталі переходу. Зокрема це ключові слова, рекламні джерела, об’яви, кампанії тощо.

Додатково у спеціальному звіті можна подивитись графіки та таблиці по різним показникам або зробити це відразу у системі аналітики Google Analytics.

Як почати користуватись цим сервісом? Все досить просто:

  1. Спочатку на сайт встановлюється код.

  2. Потім підключаються номери для підміни.

  3. В Google Analytics налаштовуються цілі.

Phonet CallCatcher — зворотній зв'язок

За допомогою такого інструменту, як Phonet Call Catcher, можна збільшити конверсію сайту, при чому більше ніж на 50%. Як це відбувається? Коли відвідувач знаходиться на сторінці ресурсу, перед ним з'являється віконце, в якому пропонується безкоштовно йому зателефонувати. Коли клієнт залишає власний номер телефону, система АТС автоматично генерує дзвінок і зв’язує менеджера і клієнта.

Дана пропозиція зі зворотнім дзвінком може надходити клієнту в той момент, коли він хоче покинути сайт або після його довгого перебування на сайті.

CallCatcher — це прекрасна можливість для клієнтів вибрати зручний час для дзвінка, коли вони бажають зв’язатись з консультантом. Це особливо актуально, якщо клієнт потрапив на сайт у неробочий час компанії і не хоче витрачати власні кошти. Ознайомитись із сервісом можна за адресою https://phonet.ua/call-catcher/call-catcher.html

Також є можливість використовувати мобільну версію кнопки зворотнього дзвінка. Віконце з віджетом дуже зручно адаптується під різні типи екранів мобільних телефонів. Замовити дзвінок можна, як і на версії для комп’ютерів, у робочий і неробочий час для компанії. Враховуючи, що зараз все більше клієнтів використовують саме мобільні телефони для пошуку інформації, перегляду сайтів і замовлення послуг, на такий сервіс як автоматичний зворотній дзвінок попит буде тільки збільшуватись.