1. Новини Закарпаття

Види ламінату

Ламінат - це найчастіше використовувана окрема поверхня для елементів меблів, оскільки вони забезпечують декоративний вигляд порівняно з меншими цінами. Вони також підвищують довготривалість меблів, завдяки стійкості до царапинам та легкому очищенню. У зв'язку зі доступністю різних типів ламінат , комерційних та корпоративних офісів, підприємств, ресторанів, готелів, виставкових зал та т. д. Тепер також украшаются ламінатом.

На ринку доступні різні типи ламінатів залежно від їх застосування. Тут ми змогли запропонувати кратку інформацію про різні типи ламінатів, які домоукладачі повинні знати, перш ніж купити ламінат для свого будинку.

Існують різні типи ламінату:

  1. Типи ламінатів у залежності від давлення:

(а) Ламінат високого давлення (HPL):

Ламінат високого давлення отримує за допомогою підкріплення декоративної папери під високим давленням до крафт-паперу. Обитно плотники креплять їх поверх фанерів та МДФ при виготовленні меблів. Ламінат високого давлення через надзвичайно прочене і може підтримувати більші навантаження.

(b) Ламінат низького давлення (LPL):

У ламінатах низького давлення декоративна бумага пропитується меламиновой смолой, а потім ламінована бумага безпосередньо приклеюється до ДСП або ДВП (МДФ і ХДФ) при низькому данні.

02. Типи ламінату за товщиною:

(а) Обитні листи ламіната:

Звичайні листи ламінату мають товщину від 0,8 мм до 1,5 мм. Ці листи приклеюються плотниками до матеріалів основи, таким як фанера, з використанням звичайних клеїв, таких як Fevicol.

(б) Компактні листи ламінату:

Листи компактного ламінату мають товщину від 3 мм до 30 мм. Ці ламінати є самонесущими, і тому їх не потрібно приклеювати до дереви або будь-якого іншого матеріалу. Верхня і нижня сторони листів компактного ламінату надають декоративні поверхні.

03. Типи ламінатів за застосуванням:

(а) Декоративні ламінати:

Декоративний ламінат - це тверді листи товщиною близько 1 мм, які широко використовуються для надання належного законодавчого виду елементам меблів. Вони зазвичай використовуються для прикрас та захисту дерев'яної меблів.