1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

5 кроків відкриття охоронного агентства

222
Без регіону (не видаляти!)

5 кроків відкриття охоронного агентства

Звичайно, для старту нового бізнесу потрібно проводити аналіз ринку та власних ресурсів для подолання першочергових перепон. Але в часи нестабільності – стабільні сфери є особливо актуальними і цікавими. Одне з перспективних направлень це охоронна діяльність.

Отже, розберемося крок за кроком – що потрібно для відкриття власного агентства. Детальна інструкція.

https://ogp.ua/uk/znaemojj/698-yak-vidkriti-okhoronnu-kompaniyu

  1. Реєстрація ТОВ або ФОП. Як одне так і друге цілком підходить для заняття охороною. Ось тільки для масштабування бізнесу краще відкривати ТОВ. Одна з головних причин – це фактор персоналу, якого у Товаристві з обмеженою відповідальністю може бути скільки завгодно. Другий фактор це виконання ліцензійних умов, що для ТОВ є більш простим. Зауважимо, що первинна реєстрація ФОП і ТОВ є безоплатною. При мінімальному досвіду в реєстрації це можна зробити самостійно.
  2. Підготовка штату для охорони. Головний чинник для таких агентств це наявність власного кваліфікованого персоналу. Ліцензійні умови вимагають найняти фахівця з організації охоронного напрямку. Це може бути як директор так і його заступник. Фахівець повинен мати відповідну освіту і саме головне підтверджений досвід роботи в цьому напрямку.
    Далі необхідно найняти «рядовий персонал» - охоронців і охоронників. Безпосередньо охоронників можна найняти після отримання ліцензії та укладання перших угод. І знову і вони повинні мати відповідне Кваліфікаційне свідоцтво, що підтверджує навчання і закінчення спеціальних курсів.
  3. Отримання ліцензії на охорону. Згідно чинних законів і ліцензійних умов органом видачі ліцензій є Міністерство внутрішніх справ. За наявності компанії або ФОП та документів підтверджуючих досвід і освіту фахівця з організації охоронного напрямку – це займе не багато часу та потрібно буде сплати державний платіж 2197 грн. (один прожитковий мінімум для працездатних осіб на момент прийняття рішення). Якщо виникне потреба у гарантовані строки отримати ліцензію МВС, то юристи компанії OGP готові допомогти в цьому.
  4. Укладання договорів на надання послуг з охорони. Зазвичай краще один раз розробити договори для охорони з професійним юристом для уникнення майбутніх конфліктів та судових справ. В договорах слід чітко прописати права та обов’язки та рівень відповідальності. В певних випадках також можливо запросити страхову компанію для страхування ризиків.
  5. Податкове планування краще розпочате ще до реєстрації компанії, а от реалізація вірного вибору системи оподаткування дозволить зменшити податкове навантаження та уникнути штрафів. Так як охоронні послуг – це сфера під окремим контролем, то не слід нехтувати порадами спеціалістів у сфері податкового і бухгалтерського обліку.

Загалом виконання норм податкового і трудового законодавства, а також ліцензійних умов буде запорукою сталого розвитку та безпеки і для охоронного агентства і для клієнтів, так як вчасно сплачені податки та офіційно найнятий персонал це вже свідчить про стабільність компанії.

Підготовлено юристами OGP.UA

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber