1. Новини Закарпаття

Що таке лазерний верстат

Термін «лазер»

Термін «лазер» означає «посилення світла за рахунок вимушеного випускання випромінювання», що в двох словах описує принцип роботи лазерів. Це світло утворює лазерний промінь. Прикладом можуть бути спортивний трофей, на якому вигравірувано ім'я переможця, кулькові ручки, вигравіруваних логотипом компанії, або компонент, позначений серійним номером і номером партії для відстеження. Це типові програми для лазерного гравірування. Велика перевага: лазерне гравіювання дозволяє практично будь-який дизайн гравірувати на різних матеріалах, а купити со2 лазерний верстат в Україні можна тут.

Основи лазерної техніки

Лазери складаються з трьох компонентів:

  1. Зовнішній насосний джерело. Цей компонент спрямовує зовнішню енергію до лазеру.
  2. Активна лазерна середу. Активна лазерна середу розташована всередині лазера. Залежно від конструкції лазерна середовище може складатися з газової суміші (CO2-лазер), кристалічного тіла (YAG-лазер) або скляних волокон (волоконний лазер). Коли енергія подається в лазерну середу через насос, він випромінює енергію у вигляді випромінювання.
  3. Резонатор. Активне середовище лазера розташована між двома дзеркалами - «резонатором». Одне з цих дзеркал - одностороннє. Випромінювання активної лазерної середовища посилюється в резонаторі. У той же час через одностороннє дзеркало з резонатора може вийти тільки певне випромінювання. Це пов'язано випромінювання і є лазерне випромінювання. На офіційному сайті компанії ви зможете дізнатися ще більше цікавих фактів про лазерних верстатах.

Основні властивості лазерів

Лазерне випромінювання має три основних властивості:

  • Монохромний. Це означає, що випромінювання складається тільки з однієї довжини хвилі.
  • Висока когерентність і тим самим збіг фаз.
  • Хвилі лазера приблизно паралельні через когерентності.

Ці фундаментальні властивості дозволяють використовувати лазерне світло в багатьох областях сучасної обробки матеріалів. за цим посиланням можна купити лазерний верстат. Інтенсивність зберігається протягом довгого часу завдяки когерентності.