1. Новини Закарпаття

Маски для волосся в домашніх умовах: ефективність і типи засобів від Joy-Pup

Не секрет, що стан волосся сильно впливає на наш зовнішній вигляд. Недоглянуті, ламкі, пошкоджені пасма не врятує жодна зачіска. Якщо у вас проблемне волосся, це не означає, що його потрібно збирати в пучок і відмовлятися від красивих укладок. Досить допомогти йому відновитися і зміцнитися. Для цього підійдуть домашні маски для волосся, за допомогою яких можна відновити свої кучері, зробити їх блискучими, більш сильними і міцними.

Добре допомагають професійні засоби для ламких пасом. Але також відновлює маска для сухого і пошкодженого волосся, яку можна виготовити ​​в домашніх умовах. Наші друзі – портал Joy-Pup – пропонують кілька рецептів засобів для сухого волосся, які допоможуть вам мати блискучі і пишні кучері. Ми ж розглянемо, які бувають маски для волосся в домашніх умовах і що про них потрібно знати.

Маска для волосся – навіщо вона потрібна?

Наші кучері постійно страждають від зовнішніх факторів. На них діють погода, сонце, погана екологія. Навіть те, яким гребінцем ви розчісуєте волосся і які резинки використовуєте, може вплинути на красу локонів. Ще впливають стреси, неправильний спосіб життя, перукарські процедури. В результаті шевелюра виглядає не так красиво, як хотілося б.

Щоб повернути красу своїм локонам, необхідна маска для відновлення волосся, яка забезпечить їм об’єм, блиск і насичення вітамінами. Про те, як зробити такий засіб і в чому його особливості, розповідає портал Joy-Pup. Відвідайте сайт, де ви дізнаєтеся багато корисної інформації про б'юті-процедури. Скажемо тільки, що такі маски – більш ефективні, ніж бальзами. Вони також мають тривалий ефект і насичують коріння корисними речовинами.

Маска для волосся – ефективність, типи засобів

Щоб зміцнити волосся, збільшити їх об’єм, зробити слухняними і блискучими, потрібно їх відновити. Домашні процедури потрібно проводити не один раз, а протягом декількох місяців. Але результат буде чудовим.

Поширеними є такі види:

  • маска для сухого волосся, яка призначена для сильного зволоження. Вона запобігає ламкості;
  • для збільшення локонів, засіб забезпечує здоров'я корінню;
  • для зміцнення – такі маски підійдуть тим, у кого дуже ослаблене і рідке волосся;
  • для посічених локонів, а також маски від випадіння.

Ви можете чергувати такі маски або використовувати лише одну, в залежності від проблеми.

Маска для зміцнення і росту волосся – загальні правила

Це один з найпопулярніших засобів. У домашніх умовах його готують на основі трав, меду, цибулі, кефіру, жовтка. Існує багато варіантів створення такої маски. Але потрібно знати ряд правил:

  • мед і лікарські трави можуть викликати алергії, тому спочатку перевірте, як ваш організм реагує на інгредієнт;
  • не перевищуйте час витримування маски, інакше може бути негативний ефект;
  • робіть маски з урахуванням типу і проблеми волосся;
  • чергуйте засоби для масок, що забезпечить хорошу підтримку волоссю.

Вибираючи народні рецепти для масок, ви зможете забезпечити своїй шевелюрі гарне живлення і підтримку.