1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Основні помилки при виборі ніші для бізнесу

143
Без регіону (не видаляти!)

Основні помилки при виборі ніші для бізнесу

Багато починаючих підприємців, які перебувають тільки на старті бізнесу, стикаються з різними проблемами та страхами: а раптом справа не «вигорить», а раптом я втрачу всі вкладення і так далі. Відразу варто відзначити, що ризики підстерігають бізнесменів на будь-якому етапі підприємницької діяльності , та ідеальної панацеї від них не існує. Але все ж можна мінімізувати ймовірність «прогорання» бізнесу - для цього потрібно визначити актуальні ніші і вибрати найбільш вдалий напрямок діяльності. Важливо розуміти потреби аудиторії та вийти на ринок з відповідною пропозицією.

Існують різні особливості вибору ніші для бізнесу, які слід обов'язково враховувати кожному підприємцю.Але ми пропонуємо розглянути основні помилки, які допускають люди на початку побудови інтернет-бізнесу.

Поширені помилки при пошуку відповідних ніш для бізнесу

Поспіх є головним ворогом підприємців-початківців. Багато вирішують приступити до справи максимально швидко і розбиратися потім, вже в процесі побудови та розвитку бізнесу, але через це вони не встигають адекватно і тверезо оцінити ринкову ситуацію, вивчити нішу та розробити ефективну стратегію хоча б на найближчий час. Звичайно, деяким бізнесменам вдається домогтися успіху і при такому підході, але це швидше виняток. Як показує практика, в таких випадках проект закривається при великих фінансових збитках.

Для пошуку «своєї» ніші краще трохи забаритися, ніж поспішити, адже потрібно ретельно проаналізувати затребувану продукцію, конкуренцію, попит, цільову аудиторію. До моменту запуску інтернет-бізнесу вже слід близько познайомитися з потенційними клієнтами, визначити ефективні способи їх залучення.

Ще одна поширена помилка - переоцінка своїх фінансових можливостей для запуску бізнесу. Якщо ви розписали бюджет до найменших деталей, то в разі непередбачених витрат (які неминуче виникають навіть у досвідчених підприємців) справа може завалитися, так і не почавши будуватися. До таких непередбачених витрат відноситься оформлення дозвільних документів з пожежними, податковими, санітарними та іншими службами. Саме тому важливо ретельно прорахувати можливі витрати і запланувати хороший запас фінансів (бажано 50-100% від початкового бюджету).

Звичайно, уникнути всіх помилок при відкритті онлайн-бізнесу неможливо, але ви можете до мінімуму знизити ризики, підвищивши шанси на досягнення успіху.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber