1. Новини Закарпаття

Медичний центр ІНЛОР - це місце, де вам гарантовано допоможуть стати на ноги!

Мета, з якою створювався наш медичний центр - створення затишного місця, де пацієнт отримав би унікальну можливість пройти повний спектр діагностики у нашому профілі, отримуючи сучасне лікування, що направлене на швидке відновлення здоров'я: якісно та без ризиків (https://inlor.com.ua/specialities/neurology/).

Наша концепція полягає у властивості індивідуального підходу до діагнозу і безпеки наших клієнтів. Наші лікарі здатні знайти підхід як до маленьких дітей, так і до підростаючого покоління і дорослих людей.

Широкий спектр послуг.  Медичний центр працює у форматі універсальної сімейної клініки. До сфери нашої діяльності входять всі види медичної допомоги: діагностика, лікування, відновлення і профілактика.

Професіоналізм і великий досвід роботи. Прийом пацієнтів ведуть кваліфіковані лікарі, за плечима яких тривалі роки практики і великий об'єм знань у сфері своєї роботи. У штаті медичних центрів працюють лікарі вищої категорії, 40 кандидатів медичних наук, 4 доктори медичних наук і 2 професора.

У своїй роботі ми використовуємо тільки найновіше обладнання.  Завдяки тому, що наша клініка досить добре оснащена обладнанням, ми здатні дати нашим пацієнтам безліч різних видів досліджень: МРТ, КТ, УЗД, лабораторні аналізи, ендоскопія, функціональна діагностика, рентген тощо.

Ми обслуговуємо наших пацієнтів на максимально високому рівні.  Наша мета - зробити відвідування центру для кожного пацієнта максимально комфортним. Ми працюємо за зручним видом графіка, і тому в нас немає черг. Наш персонал складається із ввічливих і дбайливих людей.

Ви в будь-який момент можете записатися до нас на консультацію, пройти безкоштовну діагностику і отримати направлення на лікування у нас. Якщо вас турбують якісь проблеми із здоров'ям, то не час із цим затягувати. Діяти потрібно Терміново. Тому ми пропонуємо вам нашу методику швидкого лікування.

Ми відповідально підходимо до такої діяльності, як охорона здоров'я наших пацієнтів, саме тому діємо швидко та якісно одночасно. У нашому центрі ви знайдете все що вам потрібно. До того ж, він зручний в місці розташування, тому до нього легко доїжджати. Адже ми поважаємо ваш дорогоцінний час.

І ви, і ваші діти й родичі здатні за попереднім записом пройти обстеження, а потім отримати консультацію у досвідчених лікарів і направлення на лікування.

Наші кабінети оснащені бактерицидними рециркуляторами витяжної системи вентиляції.

Ми здатні надати вам якісну і інтенсивну медичну допомогу, а також швидко вилікувати усі ваші хвороби, адже Ваше здоров'я важливе для нас.

У медичному центрі ІНЛОР ви можете пройти індивідуальне лікування з досвідченими лікарями-професіоналами.